Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek az apakomplexusommal?

Mit tegyek az apakomplexusommal?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, apám 6 éves koromban lépett le tőlünk. Valahogy hiányzott egész életemben és azt veszem észre, hogy a korombeli srácokkal nem foglalkozok, csak akkor jön be valaki ha 25 felett van. és ez nem normális. Imádok minden férfias dolgot, apám katona volt én is ezmiat akartam az lenni, csak hát az sem úgy működik. Csakis az idősebb férfiak vonzanak, és a barátaim is mind idősebbek nálam legalább 4-5 évvel. Ezzel mit tudok kezdeni?
2013. okt. 30. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj korodbeli fiatalemberekkel. A húgomnak régebben csak az 50 év feletti pasik tetszettek, de mióta egyetemre került belezúgott egy korabeliben. Nagyon örültem mikor megtudtam, mert már azt hittem, hogy a húgom nem normális.
2013. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Éldd ki rajtam a komplexusod.

30/F

2013. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindjárt kapsz egy csomó privát üzenetet, hogy ismerkednék meg hasonlók.

Hidd el :)

2013. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem kaptam, csak a 2es ajánlatát. De nem is szeretnék :D Megoldást szeretnék..
2013. okt. 30. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Én voltam a megoldás de nem éltél vele :D
2013. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja bocs xD
2013. okt. 31. 04:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!