Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok önmagam lenni...

Miért nem tudok önmagam lenni és hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Sem otthon, sem pedig iskolában, munkahelyen nem tudtam önmagam lenni, őszintén beszélni. Egyszerűen nem merem felvállalni a gondolataimat, a véleményemet mások előtt, bárkiről is legyen szó! Pedig semmi különös nincs bennük, de egyszerűen nem megy. Miért van ez? Hogyan tudnék változtatni rajta?

Köszönöm a segítségeteket!



2012. aug. 8. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán mert nem fogadod el magad és nem is szereted eléggé magad. Első lépés fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, és ne mutass mást, csak magadat másoknak. Ha tetszik nekik, akkor jó, ha nem, tojd le... ;)
2012. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bryan álnév válasza:
100%
szerintem tulzotan érdekel mások véleménye hogy mit gondolnak rolad és atolfélsz ha megmondod mitgondolsz meg mbántod öket vagy őt.és igy kiközösitenek de ha igy is volna csak átmeneti lenne vagy meg lepödnél menyire tisztelik az öszinte embert csak a közlés mogya nem mindegy mindig probáld ugy közölni ahogy te is elvárnád közöljék veled.
2012. aug. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem megtetted az első lépést. Jól kell feltenni a kérdéseket magadnak. Pontosan miért is történik velem például az iskolában, hogy nem tudok megszólalni? Mit érzek, nem ugrik-e be valami régi emlék, amikor rosszul jöttem ki a szituból? stb... Vannak a neten önismereti oldalak, e-book-ok is. Mint gyerekkorunkban az olvasást, gyakorolni kell és jobban megy.
2012. aug. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!