Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális dolog 18 évesen?

Ez normális dolog 18 évesen?

Figyelt kérdés
Na hát kezdem ott, hogy kora érő típus vagyok/voltam. Általában mindent vagy előbb éltem meg mint a korombeliek, vagy teljesen másképp. Tipikus különc voltam kb. 15 éves koromig, de aztán ott jött az első nagy szerelmem és minden megváltozott, népszerű lettem, nagyképűbb, és nőként viselkedtem, úgy is tekintettek rám az emberek, külsőleg is úgy néztem ki. Aztán amikor szakítottunk a barátommal nem állt meg az élet, jöttek a többi pasik egymás után, és nem álltam meg egészen egy évvel ezelőttig. (Nem feküdtem le mindegyikkel, 3-szor voltam boldog és éreztem, hogy szerelmes vagyok, és 1-2 hónap után velük. Lehet, hogy sok, de ez van, nem bántam meg, mert tényleg boldog voltam.) De itt a lényeg, hogy mindenkit hülyítettem, idősebbeket, fiatalokat, akit csak lehetett és csak amíg azt éreztem, hogy az illető sem gondolja komolyan velem. Egy ideje komoly kapcsolatot akartam, de most hirtelen rájöttem, hogy nem akarok felnőni és olyan kapcsolatot. Én itt akarok maradni, tininek, folytatni az utcán ivásokat, kocsis helyett deszkás srácba beleszeretni, és mindent ami a tiniknél van. Szerintem ez attól lehet, hogy nem éltem meg rendesen a tinédzser koromat. De nem vagyok az a tipikus "méhkirálynő", úgy gondolom elmondhatom magamról, hogy jól nevelt vagyok, kicsit alternatív, írok, olvasok, tanulok. Véleményeket várnék, hogy mit gondoltok erről, mitől lehet ez most hirtelen. Elnézést a kisebb regény, meg a "hülye" megfogalmazás miatt.(Próbáltam minél rövidebbre fogni:D)
2013. nov. 5. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor elmondom, én is ilyen voltam/ vagyok, csak az ellenkezője. Édesanyám elhunyt, apám meg a csődtömeg, konkrétan tönkretette a fiatal éveimet, lelkileg és fizikailag is terrorizált. Nagyon hamar felnőttem, mivel kidobott otthonról, 15 évesen ..18 éves koromig albérletben éltem, egyedül, néha barátokkal. Annyira egy elcseszett fiatal korom volt, hogy hiányolom az apát és az anyát...egyszerre :(( Ezért van 19 évesen 37 éves pasim. Nagyon szeretem, felnézek rá, ragaszkodom hozzá.. és több mint a szerelmem, anyukám és az apukám is. Rád visszatérve, szerintem ezzel semmi baj nincs... maradj mindig különc, a tucat uncsi :)))
2013. nov. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nem lehetett könnyű... :\ köszönöm a választ, örülök neki, hogy egy normális és korrekt hozzászólás érkezett először, mert nem erre számítottam. köszönöm :)
2013. nov. 7. 08:22
 3/4 walk w1th mee ***** válasza:

Mintha valami kis amerikai "yolo" taknyost látnék:D

ez a véleményem...leirtad a szupi kis életed abban a reményben hogy páran irigykedni fognak rád?xD ..

2013. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
? xDD hát jó
2013. nov. 14. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!