Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öszintén! Normalis dolog?

Öszintén! Normalis dolog?

Figyelt kérdés
Noss en jelenlegi allapotomba ugyvagyok a dolgokkal hogy en egyedul akarom le élni az életem melozni akarok sokat aztan sajat labra alni es tenyleg egyedul elni gyerekori barátokkal logni es tartani a kapcsolatot es ennyi az egesz eletemet csak annak szentelem hogy luxusba éljek vagy hasonlo nemtudom szerintetek ez normális?...

2012. aug. 12. 04:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen. De a gyerekkori barátok túlnyomó többsége sehol sem lesz már egy pár év múlva.
2012. aug. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez normális dolog lenne,ha a barátok többsége nem tűnedezne el egy idő után...találnak párt, aztán már azzal foglalkoznak.Ez szinte törvényszerűség :(
2012. aug. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régen én is így vtam, de rájöttem, hogy a barátok és párt találni fontos. Erre majd Te is rájössz.
2012. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Öszinte leszek... Nem látok a közelemben olyan embert akit barátnak hivhatok:)
2012. aug. 12. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy komplett! :)

Nem normális amire vágysz, a luxus amit keresel az csak pótléknak lenne jó.

Hiába van pénzed ,hiába van jó kocsid,hiába vannak luxusdolgaid ha nem oszthatod meg a másik feleddel aki kiegészít téged.

Én is szinglipárti vagyok de csak azért mert a mostani nők többsége könnyűvérű!!!

2012. aug. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!