Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mégis mit tegyek, hogy minden...

Mégis mit tegyek, hogy minden rendbe jöjjön?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy látom, hogy édesanyám egyre mélyebbre süllyed lelkileg és a legborzasztóbb, hogy nem tudok mit tenni érte. Egyszerűen nem tudom mit kéne tennem, ahhoz, hogy megállítsam ezt a folyamatot, mert már kezdem azt érezni ez depresszióhoz vezet. A baj az is, hogy szörnyen makacs és elutasító. Ha kérdezem, hogy mit tudnék tenni, a felelet, hogy "semmit nem tudsz".. Sokszor hallgatom, milyen keservesen zokog a másik szobából és ahogy őt is lassan engem is felemészt az egész.. Sok minden összejött neki mostanában (egy kisebb balesete volt, a kocsi tropára ment, munkanélküli, anyagi gondok, és a kapcsolatában sincs minden rendben) és én egyre kétségbeesett vagyok. Próbálok erősnek látszani, hogy legalább én ne omoljak össze, de tehetetlen vagyok. Ritkán látom rajta a szándékot, hogy tegyen valamit a változásért, inkább elsüpped a problémákban. Szóval pont az a legrosszabb, hogy legfőképpen neki kellene megoldani ezt az egészet, magában lerendezni mindent, és én ebben nem tudom, hogyan segítsek. Talán a legjobb lenne, ha egy jó munkahelyet találna, de ahogy látom ez rohadt nehéz... Teljesen belesüppedtem ebbe én is, átveszem a napi rossz hangulatot, ahányszor hazaérek iskolából ez fogad.. A mellkasomban is mindig van egy nyomó állandó érzés... Nem egy kellemes otthonos hangulat, csak a bánat és a sírás, az állandó problémák.


Kérlek titeket írjatok valamit vagy segítsetek, mert én már nem tudom mit tegyek..


Egy 18 éves lány.



2013. nov. 6. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet.. probléma problémát szül.. a fő probléma valószínű a munkanélkülisége.. hogyan és mikor vesztette el a munkáját?
2013. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem itt nincs olyan hogy fő prbléma. Sok van neki és már nem bírja és az előbb is borzasztóan kiakadt. Az öngyilkossággal fenyegetőzött, hogy minek ezen a szaros világon élni. Teljesen kétésgbe vagyok esve. Azt hiszi én is csak támadom, de nekem fogalmam sincs hogy kell vígasztalni. Nagyon fáj.. Nem tudom mit csináljak.
2013. nov. 8. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!