Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, nektek mennyi idő...

Anyukák, nektek mennyi idő kellett szülés után, hogy lent rendbe jöjjön minden? Hogy zajlott ez a folyamat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szülés után 1 héttel már nem fájt a gátsebem. kb 4 hét mire teljesen elmúlt a vérzésem. szülés után 5 héttel pedig már szexeltünk. persze nem volt az igazi, de már az. engem baromira zavar, hogy nem valami szépen varrtak össze. kívül semmi nem látszik, de belül érzem, hogy össze vissza vagyok összevarrva :S
2013. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kb.2 hónapig véreztem!Szeretkezni 3-4 hónapig nem tudtunk úgy fájt!A gátsebem 2 hét után nem fájt!Engem se vartak össze vmi szépen,se kívül se belül.
2013. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos begyulladt a sebem, igy kb a 5 nappal a szules utan mar a falat vakartam a fajdalomtol. De aztan egy jo kis antibiotikumkura (meg egy lorugasnyi fajdalomcsillapito) utan egesz jol helyre jottem kb 5 nap utan.

Most mar 4 hettel vagyok a szules utan es semmi bajom, mar nem faj, nem is erzem, es mar amennyire kezzel kitudom tapintani a varratok is felszivodtak mar reg.

Eros verzes nekem csak max 3 napig volt, utana mar csak maszatokt es azt is egyre gyengebben meg kb a 3. hetig.

Szeretkezni meg nem probaltunk, vhogy nem nagyon vagyom ra, szoval errol meg nem tudok nyilatkozni.

2013. szept. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 hétig fájt a gátam,2 hétig véreztem , az első szex a 6. héten pedig egyáltalán nem fájt már nem is látszik a gátseb
2013. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 21. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!