Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnák a visszahúzódottsá...

Hogy tudnák a visszahúzódottságomon, önbizalomhiányomon csökkenteni vagy megszüntetni?

Figyelt kérdés
Anno az általános suliban is kevés haverom volt (1-2) és velük se voltam teljesen nyitott. Most h középsuliba kerültem itt is kevés (2) haverom van, de szintén nem tudok megnyílni, de fb-n és online játékokban teljesen nyílt vagyok, barátkozó. Ez miért van és h tudnák ezen javítani?

2013. nov. 7. 01:30
 1/2 Izabellaa válasza:
Valószínűleg azért mert szemtől szembe valamitől megijedsz.Pl.: hogy olyat mondasz ami esetleg nem tetszik valakinek és nem úgy reagál ahogy azt te vártad. Másrészt az interneten teljesen más mert ott át tudod gondolni hogy mit írsz míg ha ott áll előtted x személy kérdez valamit te meg nem tudsz válaszolni mert váratlanul ért :) Én azt javaslom, hogy kevesebb időt tölts el a géped előtt inkább menj azzal a 2 haveroddal valamerre :)
2013. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van.

Tudod a mondás úgy tartja: ,,minden fejben dől el,,.

Csak annyit tudok rá mondani, hogy igaz.

Gondolj bele, ha élőben megnyílsz mennyi új barátot szerezhetsz magadnak.

Sok sikert!

2014. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!