Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szerezzem vissza a hitem?

Hogy szerezzem vissza a hitem?

Figyelt kérdés

-mindenek előtt , ennek a kérdésnek semmi köze a valláshoz-

a saját magamba vetett hitem,hogy elhiggyem valamiről hogy képes vagyok rá, meg tudom csinálni..

Mostanában egyre jobban hiányzik belőlem úgy érzem :/

pedig régebben éreztem, mindenre képes vagyok amiről el tudom hinni hogy megtudnom csinálni és mentek is a dolgok

de most valami megváltozott..

hogy szerezhetném vissza hitem??


2013. nov. 7. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Hol/hogy veszett el? Ezen gondolkozz. Az önbizalom az önismerettel függ össze. Nem igazi jó önbizalom, aki vakmerően azt hiszi valamiről, megy, közben erejét meghaladja. Nem várhat senki el tőled, hogy erődön felül tegyél valamit, vagy ha vár: ne törődj vele, nem segítőd, hanem elnyomód/ellenséged."mentek is a dolgok " -lehet, hogy valami kudarc ért és még nem dolgoztad fel. Jó lenne egy bizonyos ritmus a napirendedben, és egy kicsit előre tervezni,pl.: 4-5-ig angolt tanulok. Legyél szorgalmas, kitartó és egy ideig NE törődj egyáltalán az eredménnyel!! Ennyi megy.. ennyi és kész. Nyugodtan menj aludni: megtettem, amit lehetett. Egy idő után helyreállhat az egészséges önbizalom. Szorgalmasnak kell lenni, fog menni.
2013. nov. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!