Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mit csináljak,...

Nem tudom mit csináljak, hogyan tudnám helyrehozni az életemet és főleg vissza az életkedvem?

Figyelt kérdés
Az életem romokban és csak rosszabb lesz igazából nem is tudom hogy hol kezdjem. Alig vannak barátaim akik meg vannak azokat is lassan kezdem elveszíteni, az iskolát is elszúrtam, a szüleim egyre többet veszekednek, egyre visszahúzódóbnak érzem magam, lányok terén majdnem hogy tapasztalatlan vagyok, kísért a múlt és nem mondtam el mindent, voltak olyan pillanataim is amikor elgondolkoztam az öngyilkosságon is és még az sem érdekelt hogy 16 vagyok, előttem az élet. Néha érzem hogy valakivel le kéne ülnöm és mindent elmondani neki és remélhetőleg tud segíteni is.
2013. nov. 10. 22:24
 1/4 The magic of banana ***** válasza:
próbálj keresni hasonló helyzetben levő embereket,mert velük tudnál igazán jól beszélni a prblémáidról mivel tudod,hogy ők is hasonló dolgokat éltek át könnyebben meg tudnál nyílni nekik.nem mondhatom,hogy át tdom érezni min mész keresztül,de ha szeretnél írhatsz nekem és lehetőségeimhez mérten megpróbálok segíteni.
2013. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen lehet jó lenne csak most egy vadidegennek elmesélni az életem, nem tudom.
2013. nov. 11. 15:03
 3/4 The magic of banana ***** válasza:
én csak felajánlottam.a döntés a tied :) magamból indultam ki,mivel én egy idegen embernek könnyebben megnyílok pont amiatt,hogy nem tudja ki vagyok és így nem tud visszaélni a vele megosztott problémáimmal
2013. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írj naplót!


Papír alapút és ne online blogot.

2013. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!