Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok népszerűtlen?

Miért vagyok népszerűtlen?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom... Sok hasonló kérdés van, de nekem nem a tipikus "omg omg tökre kevés barikám van... omg most mi lex?!".. Komolyan. Csak fel nem fogom, miért van az, hogy több ismerősöm feltölt egy sima képet/önarcképet...stb és 50-100 ember kb 1 órán belül likeolja, nekem meg a profilképemet (ami egyébként nem is lett rossz), 4-5 ember likeolja csak, több nap elteltével is. Sőt, olyan is volt, hogy tettem fel egy vicces képet, amit én fényképeztem és suliban kérdezte egy gyerek h azt hol csináltam, amit feltettem facebookra... De be nem likeolta volna.. bezzeg más képét... Arra gondoltam, hogy nagyon sokan nem kedvelnek, és aki mégis, az szégyelli ezt mások előtt....

2013. nov. 14. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Most komolyan a likeoktól teszed függővé, hogy mennyire vagy népszerű? Ha nem lenne Facebook akkor hogyan állapítanád meg? Nem az a lényeg, hogy a neten mit csinálnak vagy mit nem az emberek, hanem hogy a való életben hogyan viszonyulnak hozzád. A likeok száma semmit sem jelent.
2013. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 2xSü ***** válasza:

Lehet, hogy neked normális barátaid vannak, akik nem lájkolnak agyba főbe mindent, amit eléjük vet a Facebook?


> De be nem likeolta volna.. bezzeg más képét


Lehet attól a más – valószínűleg – lánytól akar valamit, tőled meg nem akar semmit. Ez sem feltétlenül gond ám.

2013. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
I don't want to live on this planet anymore...
2013. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De csak van velem valami gáz a VALÓ ÉLETBEN is, ha az én képeimet max 5-10 ember likeolja a többi 300 ismerősöm le e szarja, kb minden ismerősömnek meg 50 like a MINIMUM, de van, hogy 150 körül mozog. Ez nem egy-két ismerősömnél van így, hanem szinte mindenkinél!
2013. nov. 16. 12:07
 5/8 bodnar edit ***** válasza:
37%
Nem tudom h te hány éves vagy de elég gyerekesen viselkedsz nem akarod belátni h más is van még a világon mint a te képeid letöltése. Annyi fontos dolog van a világon ami után begyűjtheted a népszerűségi pontjaidat hidd el. Légy türelmes emberi előzékeny , udvarias, okos, becsületes, eredeti, csinos, vagyis egyszerűen önmagad. Ne akarj többet mint ami van benned! És így ismeretlenül is hidd el ott van belül minden amire szükséged van ami még nincs majd az is meg lesz idővel. Türelem!Ja és a legfontosabb higgy magadban és ezt ne bízd másokra. magad teszed azzá ami vagy és ami leszel!
2013. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A múltkor én is ezen gondolkoztam hogy miért kapok ilyen kevés likeot de aztán úgy döntöttem hogy nem érdekel tök mind 1 XDDDDDD

mert tudom hogy a barátaim szeretnek

és nem vagyok népszerűtlen sem..

és azok akik meg 500 likeot kapnak tuti nem ismernek minden embert aki belikeolta a képüket.. szóval az sem normális...

2013. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mester Janó válasza:

Képzeld el a következő szituációt és gondolkodj el rajta.

Tegyük fel, benáthásodsz, és megosztod a facebookon, hogy náthás vagy. Mit szeretnél, hogy történjen:

1. 100 ember lájkolja

2. 5 ember meglátogat


Szerintem gondolkodj el az értékrendeden.

2013. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs gond az értékrendemmel... Csak szarul esik, hogy a barátaim képeit néha likeolom, hogy örüljenek, ők meg szarnak rám...
2013. nov. 27. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!