Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudtuk gyerekkent megenni...

Hogy tudtuk gyerekkent megenni a teli fagyit? Hogy tudtam joizuen magabma tomni a tomeny cukros vajat?

Figyelt kérdés

#nosztalgia #teli fagyi
2013. nov. 16. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A gyerekek még a sarat is képesek megenni, mi itt a kérdés?
2013. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyerekkorunkban nem volt benne annyi adalékanyag. Nem mondom, hogy az szín tiszta "egészség" volt, de a mostaniakban nincs semmi természetes anyag.
2013. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi mai napig nem csak gyerekek,de felnotek is ugyan ugy jo izuen megeszik.
2013. nov. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkoriban, mikor ez mindennapos termék volt a boltokban, nem igazán volt még Milka csoki. Szóval örültünk neki, hogy legalább ez volt.

Amúgy nem annyira borzasztó az. Ha nem lenne más és az éhhalál fenyegetne, simán megenném.

2013. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ízlik , most is ugyan úgy megeszem
2013. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fincsi! Anyáék még a csibekakit is megették baba korukban... :3

Én meg a szappant, az ágyam egy darabját, virágot, 1-2 szobanövényt, papírszalvétát, papírt, falevelet és homokot is ettem, szóval a téli fagyi bolhafing azokhoz képest! :-) Nyugi nem olyan szörnyű az!

2013. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez csak tipp, de szerintem úgy, hogy ízlett nektek.
2014. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!