Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miből vehető észre, hogy...

Miből vehető észre, hogy gyerekes vagyok? (nagyon zavar)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Eddig mindig azt mondták nekem az ismerőseim, és a nem ismerőseim is, hogy milyen komoly, érett személyiség vagyok. Erre megkaptam ezt egy ismerősömtől, hogy milyen gyerekes vagyok, és ezt arra alapozza, hogy nem vagyok egy sze*éhes állat, mint ő. Attól még, hogy nem jár minden órában azon az eszem, attól lennék gyerekes? Na meg mert rendmániás vagyok, és komolyan veszem a tanulást... Ennyire nagy baj, hogy ilyen vagyok, attól még, hogy nem olyan vagyok, mint az átlag, máris gyerekesnek lehet titulálni?
2013. nov. 23. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:
aki nem olyan mint az átlag (birkák) az kilóg a sorból, és célponttá válik a sok átlagnak. Ezzel csak annyit lehet csinálni, hogy nem foglalkozol vele. Sőt, köszönetet is mondhatsz neki! Tökéletes példákat mutatnak nekünk arra, hogy milyeneké ne váljunk még véletlenül se!
2013. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!