Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Súlyosan idegbeteg vagyok 18...

Súlyosan idegbeteg vagyok 18 évesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak,apám itt hagyott minket,ez nagyon megviselt.

Csak egy nővérem ,és anyukám van.Sokat veszekszünk.Nővéremnek sincsenek barátai,nekem sem.Ő munkába jár reggeltől,estig én meg suliba,délután itthon pihenek illetve nem,mivel a szomszéd kutyája EGÉSZ NAP UGAT.

Nem tudok aludni,csak egy-egy órákat...reggel úgy kelek fel ,mint egy mosott sz--ar..Délután szintén nem tudok lepihenni,mivel ugat...


Kb az összes ember idegesít,és mindenkiben csak a rosszat látom.Mindenki egy törtető barom,és csak az számít,hogy nekik legyen jó,örülnek a nyomuruságomnak,ha vmit nem csinálok jól kinevetnek ,hogy rohad-janak meg ..

Tanulni nem szeretek,utálok,meg a kutya miatt állandóan fáradt vagyok...

Nem tudom,hogy fogok így leérettségizni..

Gondolkodtam azon,hogy veszek valeriana relaxot,az elvileg nyugtató hatású..

sportolni sportolok,levezetem a feszültséget,szóval nem azzal van a gond....

Gondolkodtam már azon is,hogy innom kéne kicsiket..


2013. nov. 27. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Az hogy lehet hogy egy kutya egész nap ugat? Ilyen nincsen. Kínozzák azt a kutyát, vagy mi? Ha verik, nem adnak neki enni-inni, nem viszik ki sétáltatni akkor megértem hogy ugat, de egyébként mi a francért ugatna ennyit? Nem beszéltetek a szomszéddal erről?

Amúgy nem lehet hogy a fáradtságtól vagy ilyen irtó feszült? Én is idegbeteg lennék ha huzamosabb ideig csak 1-2 órát tudnék aludni.

2013. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:

A kutya ellen nagyon jó a füldugó. Több fajta van, meg kéne találni azt, ami kényelmes. Nekem bevált - régebben nekem is az agyamra mentek az ugató kutyák - ó, igen, vannak kutyák, akik álló nap és főleg álló éjjel ugatnak. Különösen a kint tartott ún. láncos kutyák, nulla aggyal, amit a gazdájuknak köszönhetnek.


Nappalra meg a fülhallgató. Magadnak kell valamit találnod, mert a kutyán nem tudsz változtatni. Ha nem alszol eleget, látod, hogy milyen ingerlékeny vagy. Úgyhogy ez az első. Ez valszínű megoldja majd a többi problémát is.


Az ivászat... apám után tegnap temették a sógoromat, alkoholizmus. Az utóbbi tíz évben csak szenvedett, pedig élhetett volna jól, nagyon gazdag. De ő ivott. Apránként kezdte....ide vezetett. 42 éves volt, az utóbbi két évet végighányta. Ezt nem akarhatod.


Aludd ki magad és nézd meg, hogy mi maradt változtatni.

2013. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hosszúhajú ***** válasza:

nem lehetne, hogy ne menj haza,csak este? pl nem otthon tanulsz, hanem könyvtárban.

volt ilyen szomszédom. A füldugó, meg, hogy csak este érsz haza már segíthet. Vehetnél valeriánát, de kicsit álmosíthat, inkább este. és barátok híján pszichodokival nincs kedved beszélgetni? meg valami kis kikapcsolódási lehetőség, hogy ne ezen pörögj, pl. együtt tanulás másokkal, náluk, nem nálatok...stb

2013. dec. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!