Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Idősebbek, felnőttek, ti...

Idősebbek, felnőttek, ti hogyan nőttetek fel?

Figyelt kérdés

Úgy alakulnak a dolgok itthon, hogy egyedül kell intéznem mindent, egyedül dolgozni, pénzt keresni, gondolni mindenre, stb. Ez nekem új. És eddig ugye önálló akartam lenni, de valahogy úgy érzem mindenkin körülöttem, hogy rám számítanak, és rám bíznak mindent. Őszintén egy kicsit félek ettől. Olyan gyereknek érzem még magam ehhez, de csak úgy félig..Főiskolára is járok közben, meg egyéb elfoglaltságok..


Olyan mintha egyedül lennék, és ez eléggé rossz érzés. Szülőkre eddig lehetett számítani. Most is lehet, de már azt mondják, inkább ne, oldd meg ahogy akarod, és ez nagyon furcsa nekem. Tudtok adni valami hasznos tippet? Bár tudom, hogy ezt is magamnak kell kialakítani, az lesz a jó, de mégis.. Köszönöm, 23 éves vagyok, fiú.


2013. dec. 3. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Oldd meg ahogy gondolod. ha helyetted csinálnak mindent, sosem fogod megtanulni.
2013. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hasznos tippem van ám: oldd meg a saját részed, a saját életed, de helyettük inkább semmit. Nem lesznek hálásak, hanem rászoknak arra, hogy mindent elintézel helyettük.


Üdv R.

2013. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!