Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy vegyem rá magam a tanulásra?

Hogy vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok. Fél évente nagy vizsgák vannak a gimibe. Szeretnék egy jó érettségit letenni. Rendőrtiszti főiskola a célom. Ember nincs a földön aki nélam jobban utál iskolába járni, illetve tanulni. Fogékony az agyam, gyorsan tanulok, de nincs akarat erőm leülni a könyv fölé.

Van valami praktikátok?


2009. nov. 22. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ilyen tanács nekem is jól jönne, ugyanis holnap matek stat zh-t írok, de már a tárgy nevétől is hányok :S

nekem általában az szokott beválni, ha

1. elszigetelem magam a külvilágtól, tehát beülök egy könyvtárba/olyan szobába, ahol nincs gép, kaja és ismerős ember, nehogy vmi elcsábítson :D

2. ha eltervezem h akk ma este 8ig átnézek 100 oldalt, és sikerül, akkor megjutalmazom magam vmivel :P pl. elmegyek a mekibe, vagy lefekvés előtt megnézek egy filmet, ilyesmi

2009. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem McDonald's helyett a jutalom 60 perc edzés... :S:D:D

Köszi a tippet!

2009. nov. 22. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
ÉN A LÁNYOM MELLÉ MINDIG MAGÁNTANÁRT FOGADTAM ÉS AZ MÜKÖDÖTT ..
2009. nov. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!