Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már úgy, hogy a...

Éreztétek már úgy, hogy a környezetetek közönyös felétek vagy kifejezetten bántó, és ez érzékenyen érint és fáj?

Figyelt kérdés

Mi lehet ennek az oka?:

a,közelgő ünnepek; b,év végi hajrá

c, unalmas ember vagyok és senkit nem érdeklek; d,irigyek; e, ilyen világot élünk; f, egoizmus; ?


Mi lehet a megoldás?

a, leszrni és nyomulni-próbálkozni,tapadni; b, leszrni és egyedül lenni inkább ; c, ?



2013. dec. 4. 20:53
 1/5 anonim válasza:

Igen, éreztem már így.

Az oka sokminden lehet. Amiket felsoroltál, az mind. Mivel nem ismerlek, nem tudom unalmas ember vagy e, de kétségtelen, hogy eléggé eltökélt lehetsz, aki nem sokat ad mások véleményére. Ezt abból gondolom, hogy a saját kérdésedre válaszolsz és önmagadank 2/3-ot adsz a válaszadási lehetőségekből. Persze az is lehet, hogy csak okoskodni akarsz. Egyébként elképzelhető, hogy elindultál egy úton, hogy megoldd a problémáidat. Nem tudom... Szerintem beszélgess, hallgass meg másokat, fogadd el őket és légy mindenkihez szeretettel. Akkor jobb lesz.

2013. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindenkihez szeretettel lenni nem lehet.

Beszélgetek-ha van kivel,meg is hallgatok,aztán huss.Amikor nekem lenne jó sehol senki.Egoista, önmagukkal foglalkozó embereket látok.

2013. dec. 4. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mindenkihez szeretettel lenni nem lehet"


Ezt miből gondolod? Nem könnyű az biztos, de szerintem nagyon is lehetséges mindent és mindenkit feltétel nélkül szeretni. És ez nem azt jelenti, hogy nem lehet valaki ellenszenves, vagy szimpatikus, nem is azt, hogy már az ember minden szituációban jól érzi magát. A feltétel nélküli szeretet az együtt érzésből fakad.

2013. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De akkor is vannak olyan emberek,aki felé nem megy.Nálam pl. megoldatlan konfliktusokból eredő emberek.Lehet,hogy valamikor meg fog oldódni-de addig biztos,hogy nem lesz feltétlen szeretet. Második ilyen csopi az irigy ,savanyú pofa.

Vagy a közömbös emberek.

2013. dec. 5. 11:15
 5/5 anonim válasza:

e. ilyen világot élünk

Élni kell az életünket, csinálni amit szeretünk... biztos, hogy lesz mellettünk vagy már vannak mellettünk emberek.

A mosoly-mosolyt szül, az irigység-irigységet...

2013. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!