Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy a kifejezet...

Miért van az, hogy a kifejezetten rongyos ruhákban érzem jól magam?

Figyelt kérdés
Ne röhögjetek, tényleg így van :D ... A teljesen új cuccokban kényelmetlenül érzem magam, és alig várom, hogy egy kicsit "bekoszolódjon" a cipőm, ha újat veszek (ami legtöbbször azért történik meg, mert szó szerint leszakad a lábamról). Szerintetek miért lehet ez?
2010. jan. 23. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokan ragaszkodnak a megszokott, jól bevált, kényelmes, szeretett stb. stb. ruhákhoz, cipőhöz. Szerintem nem vagy egyedül ezzel a dologgal. Lehet hogy kiskordban túl sokat nyaggattak azzal hogy vigyázz a ruhádra vagy a cipődre, esetleg megszidtak egyszer amiért koszos lettél, ilyesmi előfordulhatott. Szerintem ne aggódj emiatt, amíg képes vagy lemondani a lábadról leszakadt cipőről, addig nincs baj! Arra azért gondolj, hogy nagyon sokan a ruháid állapota (külsőségek) alapján itélkeznek feletted, még mielőtt megszólalnál és ez a károdra is válhat ha nagyon elhanyagoltnak látszol.

Minden jót!

2010. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

mert előző életedben egy szegény,csóró emberke voltál...

XD

2010. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Haha, ez jó! :D

Bennem sosem tudatosult ez, pedig én is ilyen vagyok.

Kiskoromban, ha játszottunk a barátaimmal, mindig én voltam a csöves! :)

Én egy hete vettem új cipőt, de csak azért, mert a réginek már leszakadt a talpa, és a latyak miatt naponta háromszor lefagyott a lábfejem :)

Régebben éjjel sosem takaróval aludtam, hanem ilyen-olyan darab rongyokba bugyoláltam be magam, és úgy aludtam... :D

Nem tudom, miért van ez amúgy, olyan kis furcsaság.


20/F

2010. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
"Kiskoromban, ha játszottunk a barátaimmal, mindig én voltam a csöves! :)" Hát ez aranyos :) Egyébként tényleg sokszor volt olyan picikoromban, hogy leszidtak, amiért nem vigyáztam egy ruhámra, mert mindig szétszaggattam valamimet a játék hevében :D Köszi a válaszokat!
2010. jan. 25. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg akkor érzem jól magam, ha semmi sincs rajtam. Ha csak tehetem leveszek mindent magamról, még akkor is ha fázom emiatt.
2010. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!