Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki kiáll amellett, hogy...

Aki kiáll amellett, hogy megéri önmagunk lenni, miért gondolja?

Figyelt kérdés

Ha önmagam vagyok, vagy "idegesítő" vagy, vagy csupán "furcsa".

Meg akarnak változtatni, nem értenek meg, elemeznek és mindenre megjegyzésük van.

Sokakkal nincs egyszerűen közös témám, vagy a meglátásaink nem közösek.

Egy tipikus elvont ember vagyok, akivel kevesen tudnak igazán szóba elegyedni és kevesekkel tud barát lenni, akkor is az átlagnál több a konfliktus.

Mostmár fent vagyok társkeresőn, már önmagában ehhez is az kell történjen, hogy az ember ne kelljen senkinek... És kb. heti egyszer, max kétszer írnak rám a fiúk csak.

Évek óta reménykedem, hogy találok valakit - és lehetőleg inkább fiút -, aki hasonló módon elvont, és elfogad. Tök mindegy, miért vagyok ilyen, tök mindegy, mi lesz az oka, ő így szeret...


Jobb azoknak, akik helyeselnek arra, amit a tömeg mond, akiket az érdekel, amit a tömeg mond, akiknek a nézeteik csak nüansznyival térnek el.

Még akkor is, ha fel kell adniuk érte önmagukat.


2013. dec. 7. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy miért? Mert ki valósítson meg engem minden téren ha nem én.

A panaszaid, problémáid meg 1-2 éven belül, mikor már nem jársz középiskolába, meg fognak szűnni, onnantól hogy fölbomlik a kis osztályközösség, senkit se érdekelnek a többiek.

2013. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok középiskolás xD

És semmilyen közösségbe nem tudtam rendesen beilleszkedni, mindenütt ott van/volt, hogy csodálkoznak rajtam, néha kikészülünk egymástól, néhányan nem bírnak.

2013. dec. 8. 09:57
 3/6 anonim válasza:
Évekig másokat követtem. Rosszul éreztem magam, azt éreztem minden pillanatban, hogy szerepet játszom/állarcot viselek/állruha van rajtam. Úgy öltözködtem, úgy viselkedtem, olyan zenét hallgattam, olyan dolgokat ettem stb mint mások. Lett egy párom. Azt hittem... de nem... próbáltam neki azt adni, ami én vagyok, nem tetszett. Közel 4 évig tartott ez a játék, ami arról szólt, meg tud-e változtatni. Nem tudott. A baj az, hogy én sem őt :D Aztán elkezdtem tojni mindenki fejére. 10-ből 9 ember elpártolt mellőlem, de akik mellettem vannak, legalább igaziak :) És párra is találtam :) Megéri bogarasnak lenni :)
2013. dec. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor bocsesz, a kérdésből teljesen az jött le hogy van egy osztály, meg bandák, meg ilyesmi, és egyik se fogad be.


Ugyanis én is így voltam, annyival meg volt még nehezítve a dolgom hogy én féltem is a többiektől, ezért kutyaként próbáltam hozzájuk idomulni, lesni minden moccanásukat és a falka legalárendeltebb tagjaként farokcsóválva követni őket, csak annyit beleugatva ami épp "jó".

Hát nem jött be.

Aztán vége lett a középiskolának és mindezek a "problémák" elmúltak, egyetemen már lesz*rják egymást az emberek, de ez a kevesebb együtt töltött időből fakad.

Aztán rájöttem hogy magányos játékos vagyok és így kell előrejutnom, a többi csacskaság. (Nagyon a párkapcsolat témára hegyezted ki te és a másik válaszoló is, remélem csak azért mert lányok vagytok. Nekem régóta nincs nehézségem az ellenkező nemmel, mindig van barátnőm különös erőfeszítések nélkül.)


De ha már itt tartunk, engem tényleg érdekel, megkérdezhetem hány éves vagy?

2013. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, nő vagyok, én vagyok a 3-as hozzászóló. Teljesen mindegy, hogy párkapcsolatról, vagy baráti/családi kapcsolatról van szó, ahogy elkezdtem önmagam adni, úgy pártoltak el tőlem a 'barátok' sőőőt, a családtagok is. Pedig igazából köztük is sokan vannak akik másokat követnek, de ők sem boldogok...
2013. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én így sem vagyok boldog.

Ráadásul nem tudom, igazán önmagam vagyok-e, így jó-e nekem valóban. De "legalább" nehéz beilleszkednem.


Ha idomulnék és biztosan tudnám, hogy nem vagyok önmagam, akkor legalább beilleszkednék.


Egyetemen az fura jelenség, hogy sok csoporttársam jobban akarja tudni, én mit érzek, én miért érzem, nekem mi lenne a jó, mint ahogy saját magamat ismerem.

2013. dec. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!