Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálnátok a helyembe?

Mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés

Elég szomorú,hogy már ide jutottam,és itt kell tanácsot kérnem Tőletek.De el vagyok keseredve.Csak a sírni tudnék.

Szóval az az én gondom,hogy a munkahelyemen becsületesen elvégzem a dolgom.Már műszak végén hulla vagyok.Egy nagyobb városban dolgozom péksébe.Ha nincs munka,akkor neki állok takarítani,hiszen a pékségben mindig rendnek kell lenni.Szinte már patyolat tisztaság van,már elájulok a fáradságtól mert arra törekedek,hogy rend legyen,és mégis kötekedik a főnököm,hogy mért nem takarítok.A legnagyobb baj az,hogy be sem jön a pékségbe,csak akkor,mikor tényleg nem érünk rá rendet rakni,mert olyan sok a munka.Mondtam neki,hogy takarítok,ha nincs mit csinálni,hiszen egész nap meg sem állok.De ő csak mondja a magáét.Pont akkor nincs a pékségbe,mikor takarítok.akkor mért mondd ilyeneket?Annyira idegesítő,hogy nem becsülik a munkámat.Sajnos nincs más munkalehetőség,hogy eltudjak menni más hová.Ráadásúl fizetést sem kapjuk meg normálisan.


2013. dec. 11. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaj ne vedd magadra! a főnökök már csak ilyenek. Nekik csak a haszon fontos, a tényleges munkához nemmindig értenek és ilyenkor jönnek a hülye megjegyzések. Ezért ne mondj fel, mert lehet máshol még rosszabb lesz a főnök
2013. dec. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aranyos vagy :) Akkor nyeljem le mit mondd? Csak az a baj,hogy lelkiismeret furdalásom van ez miatt,hogy azt hiszi tényleg lusta vagyok.
2013. dec. 12. 00:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy mellém lesz,és hiszel nekem.egy kicsit megnyugtattál
2013. dec. 12. 00:10
 4/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb főnök sajnos tényleg ilyen :) Tudja jól hogy szépen dolgozol!!
2013. dec. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!