Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmiért sem lelkesedek?...

Semmiért sem lelkesedek? Mennyire szánalmas ez?

Figyelt kérdés

Kiselőadást kell csinálnunk a nyelven, amit tanulok BÁRMIRŐL, amiért lelkesedek, amit nagyon szeretek, stb. Itt gondolkodok már mióta, de egyszerűen nincs ilyen, szembesülnöm kellett vele, mennyire szánalmas vagyok. Régebben szerettem írni, gitároztam, oda voltam a nyelvért, amit most is tanulok, de már ebből semmi nincs meg. Az egyetlen dolog, amiért "lelkesedek" az az alvás, meg a csoki (de ez utóbbi sem a lelkesedés kategóriába tartozik, azt inkább csak "bánatomban")

Mindent abbahagytam, mert nem voltam elég jó benne, úgy érzem magam, mint egy üveg savanyúuborka. Most akkor miről csinálhatnék prezentációt?

köszi ha elolvastad


2013. dec. 12. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Tarthatsz eloadast errol is. Szerintem az emberek tobbsege nem igazan lelkesedik semmiert.
2013. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A csoporttársaim többségének (elég kevesen vagyunk) van valami, így köztük ciki lenne kicsit ezzel előállni...
2013. dec. 12. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, szerintem a legtöbb ember ilyen. Kiselőadást meg írhatsz bármiről, nem lesz hazugságvizsgáló rád kötve. Amúgy a csoki tökéletesen megfelelő tárgya a lelkesedésnek. Nem láttad a Csokoládé c. filmet Juliette Binoche-sal? :)
2013. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat! A csoki jó is lenne, ha nem lennék "jó húsban"... :D Így inkább nevetség tárgyává válnék szerintem, pedig jajjj.... :D
2013. dec. 12. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!