Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elkezdek valamiről beszélni,...

Elkezdek valamiről beszélni, magyarázni, és az emberek hirtelen témát váltanak, nem érdekes amit mondok?

Figyelt kérdés
Rosszul tud esni,ha a szavába vágnak az embernek,meg benne vagyok egy mondanivalóban,és hirtelen más témáról akar beszélni. Más is így van? Hogyan tudnék változtatni ezen?
2013. dec. 13. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztalom, én egyszerűen bunkóságnak tartom ezt,ha folyton belevág a mondandómba, nem reagál rá, csak a saját dolgát magyarázza, a másé nem érdekli. Ez bunkóság,van olyan ismerősöm,aki folyton azt kérdezi,hogy tessék?Tessék mint mondasz? Amikor még alig kezdem el mondani amit akarok, de azt kérdezi, tessék?mit mondasz? Hát engem ez is bosszant.
2013. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a, szólsz neki hogy még nem fejezted be és hallgasson végig


b, meghallgatod, 1ik füleden be 2ik-on ki.


Nekem s van olyan vendégem aki a 2 órát végig tudja pofázni, de ha megkérdezné hogy 1 dolgot mondjak amiről beszélt, nem tudnék. Persze ha én mondok valamit, azt meg se hallja.

2013. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vannak, akiket az érvelések nem érdekelnek, csak a tények.

illusztráció gyanánt belinkelek egy kifejező videót:

Szóljatok a köpcösnek Ray Barboni vs. Harry Zimm

http://www.youtube.com/watch?v=H103Gp0Clk4

2013. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!