Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy mikor...

Miért van az hogy mikor valami olyant álmodom aminek érdekel a vége, akkor az izgalmasabb résznél felébredek?

Figyelt kérdés
Ma reggel is: már érzem hogy mindjárt vége erre felébredek, egy fontosabb résznél. Miért nem tudom tovább álmodni?

2013. ápr. 15. 07:07
 1/2 poet1 ***** válasza:
sztem mert az agynak van olyan része,melynek feladata,h veszély esetén ingert adjon,ami magadhoz térít. Az álmod izgalmas helyzet,de mert öntudatlan vagy, nem tudja besorolni az agyad egyértelműen az izgatottság természetét,emiatt lök egy veszély-ingert,amitől magadhoz térsz
2013. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez azért van mert amikor álmodunk akkor már majdnem ébren vagyunk (félálomban). Bármilyen kisebb változásra felébredhetsz. Ha emlékszel az álmodra gondolj rá elalvás előtt és folytatódik. (Nekem 2 hét után folytatódott)
2013. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!