Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » És még csodálkoznak rajta,...

És még csodálkoznak rajta, hogy fogy a lakosság?

Figyelt kérdés
Magamból indulok ki. 21 vagyok és sz+rik rám mindenki aki csak létezik egész eddigi életemben ez volt. Nem vagyok szakadt és büdös a súlyom is rendben, de mégis az életemet már kezdetek óta megkeserítik és ez nem változik. Az évek elôrehaladtával rájöttem, hogy nem változott semmi ugyan úgy nincs kapcsolatom, mint 14-15 éves koromban egy monoton mókuskerékbe csöppentem és a környezetem autistának is tekint, pedig rengeteg dolgot megtettem még szívességbôl is, de belefáradtam cserében ôk kihasználtak. Nôként iszonyatos baromságokon mentem át. Sok kollégiumban megfordultam, de igazából egyikben sem találom/tam a helyem. Sokszor nagyon gonosz dolgokat kellett eltürnöm és még röhögtek is rajtam. Legutóbb néhány szemétláda kötött belém (fiúk), hogy takarodjak el mert privát helyen vagyok és minden eddigi bulimba egyedül mentem el és álltam ott, mint f+sz a lakodalomban egy szóval még a részegek közt sem vegyülhettem el nyom nélkül ez arra utalt, hogy biztosan nagy a nyomorék egóm és még bulizni is képtelen vagyok. Így legyen családom. Belefáradtam a futkosásba és a szalagavatóm is annak idején el lett cseszve néhány ún. köcsög végett. Más ment a hátsója után én meg az eszem után csak haza akartam menni, de akkor is nagy gond volt pedig nem csináltam semmit és egyedül hagyott mindenki. Nem érdekel a kiokítós komment (így menj buliba úgy) csak kiírom a feszültséget és már elég volt ebbôl a kicseszett sz+rból.
2013. dec. 13. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
A topic cimed sehogy nem jön össze azzal amit leirtál. Szomorú hogy ilyen az élted, de szerencsére a többségnek nem ilyen. Sajnos ezen az egészen csak te tudsz változtatni ami nem könnyű de nem lehetetlen és nagyon kell akarni és nagyon kell érte küzdeni. Ezt más nem tudja neked megváltoztatni csak te magad. Sajnos szocializációs problémáid vannak, amiröl nem te tehetsz hanem a szüleid.
2013. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Sz+rd le az egészet.

Egy nő nem csak,akkor élhet teljes életet ha van családja.Sok más dologban is kiteljesedhet:)

Azok a barom férfiak meg mind csak f+szok akik semmit se érnek..

A normálisak nem így gondolkoznak/viselkednek a nőkkel.(csak elég nehéz megtalálni őket,mert kevesen vannak)

16/l

2013. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Mindenkinek mást jelent az élet! :) Te még lehet nem találtad meg. Rossz társaság vesz körül, emiatt elmehet a kedved mindentől.

Van akinek a bulizás a minden, van akinek mások megalázása, van akinek a család, és olyan is akad aki a tanulásban veszik el.

Nem feltétlen buliba kell járnod...nem mindig az a megoldás, sőt!

Próbálj meg nem foglalkozni azokkal, akik meg akarják keseríteni az életed. Hidd el, sokkal rosszabul fog neki az esni, ha átnézel rajtuk.

Van egy monsdás: Ne azt nézd mit mondanak, hanem azt hogy ki mondja!

:)

2013. dec. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs önbizalmad, határozatlan vagy, csendes stb, ezt észreveszik és kihasználják egy páran... Én azt javasolom neked, hogy fel a fejjel! Olvass könyvet a vonzás törvényeiről, ha megérted és változtatsz a gondolataidon sokkal jobb lesz! A legtöbb dolog a fejünkben dől el! Az vagy, akinek gondolod magad... Én nagyon szorítok neked, hogy rendet tegyél magadban! Nem lesz könnyű, de megéri hidd el!
2013. dec. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rossz nevelést kaptam (elsô)? Inkább önmagamat neveltem. Keveset voltak velem otthon ikább közösségekben éltem ( eleinte napköziben ) és úgy 10 éves korom körül kezdôdtek a bajok. Tisztán emlékszem arra, hogy elkezdtem a hajam növeszteni (9) és egy ro+adék kan fogta magát és az iskola udvarán ok nélkül megtépett, hát ez már szülôi neveléssel jár utána meg ok nélkül megakartak verni éveken át ezért a tanárok közelében voltam. Jött a borotválkozós korszak és azzal csûfoltak, hogy kanszôröm van, pedig még nem is látszódott olyan szinten. A folyosôn kigáncsoltak néha megrúgtak csak úgy spontán és egy nyomorék kitalált egy csúfnevet is, amit a többi barom használt is rám. A gimiben nem maradt el az eset. Ismeretlen intézménybe kerültem és eléggé visszahúzódó halk ember lettem 14 éves koromra. Sokan mondták is, hogy koromhoz képest komolyabbnak tûnök és egy szintén féreg eltalálta azt, hogy vuduzok biztos (egy nyomorék filmben látta) és kb karácsony elôtt egy gonosz dolgot írt fel a padomra sátáncsillagok kíséretében utána meg a kollégista társaim szálltak rám: mindig rám fogták, hogy a fürdôben égve hagyom a lámpát közbe meg a mocskos sz+rosok voltak és kiabáltak velem az elkövetkezendô 1,5 évben nem is akár hogy így ha csak módom akadt rá elmentem .... ez volt a szülôi rosszul nevelés? Most meg abban az intézménybe ahová járok tœbb helyre valami sügér felvéste a padokra a nevem.
2013. dec. 14. 08:51
 6/8 anonim ***** válasza:
ha ezek a dolgok mind ok nélkül történtek és nem te provokáltad ki, akkor tényleg nagyon sz@r helyen laksz és nagyon sz@r emberek vesznek körül.
2013. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Üdv a való világban!

Jobb akkor lesz ha teszel is érte!Ha állandóan megaláznak ,ez azért van mert hagyod magad megalázni!Ne hagyd magad,szólj vissza,üsd meg,ne félj a következményektől előre hanem állj ki magadért!

Még csak 21 vagy szóval még egy egész élet vár rád,szóval kár feszengened!Problémák mindig is lesznek,másoknak is vannak,de azért vannak a problémák hogy megoldjuk őket.Nem azért de milyen bulikba jársz hogy hazaküldenek onnan?Itt talán te is ludas vagy részben mert lehet tudat alatt keresed magadnak a bajt.

Buli kapcsán rengeteg lehetőséged van,ne átlag szórakozóhelyekre menj,hanem menj el a saját stílusod irányába ,így barátokra is könnyebben tehetsz szert és jót is bulizhatsz a szórakozóhelyen .Én úgy szoktam keresgélni ilyeneket hogy kinézek egy hétvégét és pl techno buliba van kedvem menni akkor googliba beírom hogy techno budapest dátum aztán vagy szerencsém van vagy nem vagy vannak bejárt helyim oldalak ahol a bulik is gyűjtve vannak pl a partyarcok.hu pulzar.hu meg ilyen oldalak,szóval rengeteg buliból koncedrtből lehet válogatni.

Szóval rajtad múlik minden,hogy jó bulikba menj hogy jól bánjanak veled!Hajrá!

2013. dec. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 2/7

A csajok sem jobbak! :)

2013. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!