Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire vagy kultúrált? ( A...

Mennyire vagy kultúrált? ( A 10-es skálán hányast adnál magadnak? )

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 23:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

0

Egy bárdolatlan tuskó barom vagyok, egy tapló állat!Egy trampli!

A kultúra, úgy pereg le rólam,

mint ruha

másról a boldog szerelemben...

2009. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%
Lófaszt vagyok kultúrált, egy tahó senkifia falusi suhanc vagyok :D
2009. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8
2010. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Sándor9448 válasza:
Elsőnek azt kéne meg fogalmazni hogy mi a kultúra,mert ez egy eléggé tág fogalom...Szeretem nemzetemet és tisztelem a hagyományokat(nemzeti kultúra),előre engedem a lányokat,ki nyitom nekik az ajtót,ez kultúra..?olyan 3-5 az átlagom,akkor magas a kultúrám?vagy tudatosan cselekszek,olvasok,tárgyakat használok,akkor én kulturált vagyok..?Ám csak meg súgom hogy a "kultúra" szó "földművelés"-t jelent,akkor ezek szerint egy ganézó paraszt is kulturált...?Kihez lennénk kulturált,egy csimpánzhoz képest bizonyosan...(jó esetben...)NA így mit válaszoltok,okos valaki mert tud izével válaszol és kérdez...?Kérdező,legközelebb azt kérdezd hogy ki érzi magát embernek és mért!(mert ezen a téren mindenkinek lenne mit tanulnia,de az emberek csak azzal foglalkoznak hogy fajokat irtsanak ki,erdőket pusztítsanak és a környezetet szennyezzék a "hatalmas" kultúrájukkal...attól hogy 2 lábon jár valaki még nem biztos hogy kulturált,vagy már a tyúk is kulturált...?)
2010. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
7/10 - még csak kicsit több mint száz könyvet olvastam, és csak néhány tucat operát láttam, etc.
2012. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
3
2012. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!