Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért bűn az öngyilkosság?...

Miért bűn az öngyilkosság? Hiszen nem kértem ezt a gyalázatos életet.

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért gyalázatos?
2013. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
egyébként azért, mert másokat is érint, mindig szenvednek akik itt maradnak.
2013. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

szenvednek akik itt maradnak."

Hát nem. Volt aki megmondta, hogy az életet se érdemlem meg.

2013. dec. 17. 21:01
 4/8 El Greco ***** válasza:
38%
én se kértem,mégis van.Ha nem lenne bűn,és nem sírnának páran utánam ,megtettem volna már régen.De így el kell viselni.
2013. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság az csak vallási szemszögből bűn. aki régen felakasztotta magát, azt a temetőn kívül hantolták el, illetve alapból a pokolba került.
2013. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vallásilag minősül csak bűnnek, de azt inkább hagyjuk. A való életben inkább szégyenletes, de csak akkor, ha rondán intézed. Például a metró elé ugrasz, vagy bármi olyan, aminek következtében sérülsz. Ugyanis aki így lát, annak elég nagy traumát okozhatsz. Amúgy ne akarj öngyilkos lenni. Főleg ne mások miatt. Bár azt mondják, aki nyilvánosan kérdez mint Te is, az képtelen lenne megtenni.
2013. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha volt már bármi az életedben, ami felvidított, gondolj bele, ilyesmi bármikor történhet. Miért akarnád kihagyni?

Amúgy nem tudom, kinek képzelte magát, aki neked ezt mondta...

2013. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
83%
Nem bűn. Ha valaki szenved az életben, akkor rohadt nagy szemétség az életre kényszeríteni őt.
2013. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!