Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon alacsony srác vagyok...

Nagyon alacsony srác vagyok lehet ezért vonzódnak hozzám annyira az alacsony lányok?

Figyelt kérdés
Valamiért az alacsony lányok mindig bekattannak tőlem, igaz nem mindegyik persze, de például legutóbb is új suliban már első nap kinézett magának a legalacsonyabb lány, alig éri el a 155centit! Aztán az utcán is egy alacsony lány szemezett velem és mosolygott meg mintha zavarban lett volna, mert lefelé nézett, a szemezés után egyből. Azt hittem nekik is a magas zsiráfok kellenek, elég sokáig íg ygondoltam és nem igazán kezdeményezek emiatt lányoknál, de ha belegondolok volt már olyan is, hogy nyáron taliztam egy tőlem magasabb lánnyal és ő is folyton adta a jeleket, hogy megcsókolhatnám már. Egy másik lány meg kb. akkora volt mint én talán egy-két centivel magasabb is, de formásabb, husisabb típus és ő is folyton piszkált, amíg meg nem csókoltam, utánaa jó kislány lett. Nem nagyon értem, hogy miért én tetszem nekik, amikor ilyen alacsonysággal bármelyik 180-250centis fiút is megkaphatnák, akkor miért érik be a egy törpikével? Mi az oka ennek vajon?

2013. dec. 17. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

180-???250??? veled mi van ember ?


Amúgy lehet hogy ezeket a szemezős jelküldés dolgokat csak bebeszéled magadnak... egy kort sem ártott volna írni a végére...


és tök normális hogy az alacsony-alacsonnyal stb...


a kérdésed alapján pedig egy jó nagy paraszt lehetsz, aki csak ki akarja használni a leányzókat... ;)

2013. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy a magasságod miatt. Lehet, hogy tetszel nekik. Hány cm vagy?
2013. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány cm magas vagy? :)
2013. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez most olyan, hogy tegnap összetörtem a porschet, most mehetek a rongyos bmw-mel. Pokol az életem. Ez a király vagyok sajnáljatok emiatt típus. Amúgy nem hinném, hogy a magasságodnak van köze a lányok közeledésének.
2013. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
*Acid Rain* jelentve lettél provokálásért, fejezd be, már nem először látok tőled ilyen kérdezőt piszkáló hsz-eket.
2013. dec. 17. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:

"szemezős jelküldés dolgokat csak bebeszéled magadnak"


Mondogassatok még gyakran ilyeneket elvégre még nincs elég lelkileg sérült és bizonytalan ember! A lányok is tetszik ez meg tetszik az de nem lép..ilyen beszólások után ki a tököm lépne..ha semmi se biztos meg stb..a csajok meg jönnek itt a nekem magabiztos pasi kell és legyen határozott..


Kérdező! A szemezés tetszést jelent..jelzések igenis léteznek...aztán lépni kell! Ha véletlenül visszautasítást kapnál szemezés és sok-sok jel után akkor az van, hogy a csaj beijedt és nem meri vállalni azt, hogy nagyon tetszel neki! Aki mást mondd hazudik!


Ekkora hülyeséget még a jeleket is kétségbe vonni..gratulálok emberek...ez a jó hozzáállás a csajozáshoz/pasizáshoz! Csak így tovább aztán olvasgathatjuk a "nem tetszem egy csajnak se/pasinak se" irományokat továbbra is!

2013. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!