Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony, vékony, nagy orrú...

Alacsony, vékony, nagy orrú fiúként lehetek swag, páwa vagy mit kéne tennem, hogy észre vegyenek a cuki, vonzó, szexi, de egyben jó fej, humoros, huncut, perverz 14-15 év körüli lányok?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy nem kellek lányoknak, de aki nekem kell az sossem akar, aki nekem meg nem kell az meg tapad. Most is van, aki dugna már velem, csak én nekem ő nem jön be jellemre sem, de külsőre sem igazán, bár nem ronda az tény, de nem az igazi.
2013. dec. 13. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Add önmagad.
2013. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem értem, hogy a szülők és főleg apák miért vannak úgy felháborodva, ha szóba kerül, hogy a 14-15 éves kislányuk már a szexualitás vizére evezne.


Mikor apa leszel és a te lányod akar henteregni nagy orrú, vékony, alacsony, magát cukinak álcázó kisfiúnak akkor gondolj erre a pillanatra!

2013. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akivel kicsit kicseszett a sors, az miért a "tökéletesre" hajt mindig?
2013. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyen ember a világba, ígyis van elég!!!

Halj meg akkor ha ilyen akarsz lenni, akkor nagyon swag leszel!!

2013. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A paramétereid tökéletesen megfelelnek, ahhoz, hogy ezt a "stílust" képviseld. Az összes páwa alacsony, vékony, csúnyácska gyerek.
2013. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De akiknek bejöttem, igaz kevesen voltak eddig tudomásom szerint legalábbis azt mondták helyes, cuki, aranyos fiú vagyok. Legutóbb is smároltam egy szép szemű, formás lánnyal, de mégis inkább az exével jött össze, aki ilyen menő kis köcsög. -.- Pedig az a lány nem is volt ilyen menő ribike.
2013. dec. 13. 17:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a páwa/swag/yolo, aki tetszik a csajoknak, alapból is páwa/swag/yolo. Ha te csak azért lennél az, hogy szerezz magadnak egy neked tetsző barátnőt, akkor nevetségessé fogod magad tenni.

Maga a páwa stílus is nevetséges, de ha ha neked nem belülről jön, csak utánzod(és ha 2 év múlva más lesz a divat, te megintcsak az leszel, hogy akkor is bejöjj a lányoknak), az még gázabb.


18/L

2013. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
linkeld be a face.d! vaagy csatolj egy képet 14/L
2013. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ne köves semmi Páwa swag divatot.. Legyél rohadtúl egyedi és magabiztos!
2014. febr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

egyátzalán nem kell swag meg páva meg ilyen trendi homokos dolgok..legyél magad minden pillanatban.

ennyi

2015. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!