Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet tenni a spontán...

Mit lehet tenni a spontán röhögőgörcsök ellen?

Figyelt kérdés
van olyan,hogy bármin,bármin el kezddek nevetni.ez nem is lenne baj,de órán, csoportos relaxáció közben zavaró.ha arra gondolok hogy abba kéne hagynom,még jobban nevetek
2009. nov. 25. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
semmit nem tudsz tenni.Legfeljebb lehajtod a fejed,becsukod a szád,a szemed,és koncentrálsz egy kedves,de NEM vicces dologra.Sok sikert.
2009. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

ha olyan szar lenne az életed mint nekem tuti nem röhögnél

gondolj valami szomorú dologra

2009. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Turettes vagy? Akkor semmit nem lehet csinálni ellene.
2009. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Húú ez velem nagyon sokszor szokott előfordulni..a padtársammal is..XD én ilyenkor lehajtom a fejem és próbálom abbahagyni(kisebb-nagyobb sikerekkel) de amint meghallom hogy a padtársam meghal a nevetéstől mellettem egyből rázendítek én is..:D xD Sztem is hajtsd le a a fejed és próbálj valami rossz dologra gondolni. :)
2009. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát velem is gyakran van ilyen:D én ilyenkor a nyelvemet szoktam harapni, általában segít:D sajna nem mindig
2009. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

én is így vagyok

órán is basszus:D már néha sajnálom a tanárokat, de nem tudom abbahagyni. ha mégis sikerül, ránézek a padtársamra és újra kitör belőlünk:D


múltkor pl. angolon azon nevettünk h WANTED-körözött

erre a padtársam megszólal: kőrözött

basszus :D kb fél órát röhögtünk rajta

2009. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!