Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztetek már ilyet? Nagyon...

Éreztetek már ilyet? Nagyon összetett, bonyolult és nincs szó rá!

Figyelt kérdés
Kiskoromban gyakran éreztem ilyet, de néha mostanság is. Általában akkor jelentkezik, ha idegen helyen vagyok huzamosabb ideig (más házában, táborban, kórházban, stb.) és mindegy hogy az adott helyen jól vagy rosszul érzem magam-e. Ilyenkor elfog egy érzés a gyomromban érzem főleg. Nagyon erős, csak az érzés szokott jelen lenni, gondolatok alig.. Valahogy a honvágy ellentéte, hogy rájövök hogy még itthon a saját megszokott házamban sem vagyok "otthon" (nincs semmi olyan konkrét gyakorlati tényező ami miatt ne lehetne). Rájövök mennyire de mennyire egyedül vagyok a világban. Ez az érzés erős szomorúsággal, szexuális vággyal, érvényesülni akarással, törődést (főleg családi) megtagadással vegyül.. Gyakran érzem a fentebb leírt szituációkban illetve pl utazások során.
2013. dec. 19. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
spleen ?
2013. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor mégis van szó rá
2013. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem itthon vagyok, én is sokszor érzek ilyet.
2013. dec. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengetegszer érzem én is ezt a furcsa kombót, főleg ha éppen nem vagyok valami jó passzban, elsősorban otthoni konfliktusok váltják ki.
2013. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!