Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek az állandó...

Mi a véleményetek az állandó fogszabályzóról?

Figyelt kérdés
aki akar írjon privibe. írhat olyan is, akinek volt vagy most van! mind1:)
2013. dec. 22. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nincs, és nem is kell, de ha azért kérdezed, mert "cikinek" tartod, szerintem egyáltalán nem az, hisz mostanában már sok mindenkinek van és valakinek még jól is áll.:)
2013. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

érdekel a nehézségei, mert februárban visszamegyek a fogászatra. asszem akkor betömik az uccsót vagy az uccsó előttit és utána go fogszabályzás! előtte kb. mindent tudni akarok.

ciki...eléggé, de nem ez a legnagyobb baj:)

2013. dec. 22. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ebben nem tudok segíteni, esetleg majd megkérdezem az egyik ismerősömet, akinek van.:D
2013. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszii:DD
2013. dec. 22. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de szerintem jól néz ki... Nem süket duma, nem "vigasztalni" akarlak, nekem valóban tetszik.
2013. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fiú vagy??
2013. dec. 22. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem már leszedték, meggyőződésem volt, hogy iszonyú ronda vagyok vele, ehhez képest abban az időszakban két iszonyú jó pasit is sikerült összeszednem, úgyhogy ha figyelsz rá, hogy ne lógjon ki belőle kajamaradék meg ilyen alap dolgok, akkor nem hiszem, hogy bármiben hátráltat ilyen téren.:D

nehézsége kb. abban merül ki, hogy minden beleragad, körülményesebb tisztítani és mikor felteszik vagy húznak rajta akkor eléggé fáj pár napig, de emlékeim szerint ennyi. :)

2014. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi neked is:)
2014. jan. 10. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!