Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van, aki ilyenkor öngyilkosság...

Van, aki ilyenkor öngyilkosságon töri a fejét?

Figyelt kérdés
Nem mondom,hogy meg is teszem,de megfordult ma párszor a fejemben

2013. dec. 25. 02:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen, biztos van. (sajnos)
2013. dec. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Miért vannak ilyen gondolatok benned?
2013. dec. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Vannak, és olyanok is biztosan vannak akik megteszik. Sok ember él a földön, így ennyi közül biztosan akad ilyen.
2013. dec. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
4#: Hidd el nem ok nélkül töri ezen a fejét. Nem kellene még biztatni is! És egyáltalán nem gyávaság mert iszonyat nagy erő és elszántság kell ahhoz, hogy megtegye... Tudom.
2013. dec. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem csak "ilyenkor". Minden egyes nap. A napokban kezdtem el vagdosni magam, mondván a legerősebb ösztönömet kell majd legyőzni. Mondjuk nálam nem új keletű dolog, évek óta depressziós vagyok, néhány hónapos "megszakításokkal"... Nevezhettek gyávának, vagy bárminek (anélkül hogy valójában ismernétek) nem érdekel, remélem Pénteken lesz elég erőm megtenni.
2013. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

Szerintem meg teljesen igaza van a #4-esnek.


Ha azt hiszitek, hogy sok erô kell hozzá, tévedtek. Ahoz kell erô, bátorság és elszántság, hogy tudjatok élni.


Feladjátok, mert nem megy? Ennél könnyebb dolog a világon nincs. Öljétek csak meg magatokat, de legalább tegyetek le elôtte valamit az asztalra. Esetleg mentsétek meg valaki életét a szerveitekkel, ha ti már nem akartok élni. Hiszen igazatok van. Adjátok át az élet lehetôségét egy olyannak, aki akar élni!


Tudjátok hányan haltak meg, pedig élni akartak? Ti meg csak gyáván eldöntitek, hogy eldobjátok az életeteket. Menjetek el pszichológushoz!


[link]

2013. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Kérlek ne ítélkezz mások felett úgy, hogy nem tudod a miérteket. Hidd el éltem meg én már olyan dolgokat ami miatt lemondhatnék az életről. És itt most nem a tipikus "öngyi leszek mert elhagyott a barátom" típusúra gondolok. De vannak akik tényleg nem látnak más megoldást és szenvedtek már eleget ahhoz, hogy úgy gondolják, ideje befejezni!
2013. dec. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ilyenkor történik a legtöbb öngyilkosság. Az ok: az ünepek alatt szembesül leginkább az ember az elhagyatottság, a magány érzésével.

Te meg, kérdező, ne csinálj hülyeséget. Az élet szép, mégha nem is mindig látszik annak. Csak kamaszkorban forgat ilyeneket az ember a fejében, de elmúlik hamar, meglátod.

2013. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"Csak kamaszkorban forgat ilyeneket az ember a fejében, de elmúlik hamar, meglátod."


Csakhogy én nem vagyok kamasz

2013. dec. 25. 19:38
 10/23 anonim ***** válasza:
Egy okkal több, hogy ne csinálj hülyeséget.
2013. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!