Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van, aki ilyenkor öngyilkosság...

Van, aki ilyenkor öngyilkosságon töri a fejét?

Figyelt kérdés
Nem mondom,hogy meg is teszem,de megfordult ma párszor a fejemben

2013. dec. 25. 02:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
kamasz korban.... aha.... persze.... :(
2013. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Szia! Sajnos nekem is mindennapos ez a "halálvágy" én Bordenline-ban szenvedek és hiába van egy szerető párom (vele élek) mégse elég,most 20 vesztettem el a munkahelyemet,igaz csak takaritás volt de az is munka..mert a főnökömet nem cumiztam le,valami szánalmas ez a világ....persze könnyű úgy itélkezni amúgy hogy az ember nem járt ebben a cipőben (még az ellenségemnek se kivánom azokat az érzéseket amiket én nap mint nap átélek) persze azt megértem hogy egy "egézséges,normális" ember nem tudja felfogni hogy milyen az a halál útáni vágy vagy hogy hogyan tudja egy ember elvenni az életét...minden embernek van egy tűrőhatára és amikor a probléma túlnő az emberen (ez egyéntől függ) akkor gondol ilyen rossz,csúnya dolgokon DE aki mentális beteg (pl én vagy a kérdező) annál más a helyzet és nem menőségből vagy viccből dobja el az életét hanem azért mert olyan nagy lelki gondokkal küzd,én azt vallom százszor legyen fizikai fájdalmam mint egyszer lelki..rengeteg kisérleten vagyok túl,utlojára most februárban 13 csináltam butaságot...és hidjétek el Kedves GyK felhasználok hogy az ember nem viccből dobja el az életét és nem menőségből depressziós hanem télleg nagy lelki gondokkal küzd! 20/N
2013. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

# 12


Együtt érzek veled és kívánom,hogy jó életed legyen.Melletted legalább van valaki és fiatalabb is vagy nálam.kapaszkodj bele ezekbe a dolgokba,úgy sikerülhet.

2013. dec. 27. 14:39
 14/23 anonim válasza:

Nagyon szépen köszönöm a jókivánságaidat :) kedves vagy! csak tudod én nem tudok belekapaszkodni a aprtnerembe se hiába próbálok..már 4 éve küzdök lelki bajokkal (bár gyermekkorom óta van ez nekem csak nem jött elő akkor mint most) és csak most februárban állapitották meg nekem.

Sajnos nem érzek semmit biztosnak és semmibe se tudok belekapaszkodni mert semmi sem tart örökké :( megkérdezhetem mennyi idős vagy?

2013. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 warezone válasza:

nemcsak biológiaialag halhat meg az ember,a létfentartó funkciókat nem leépíteni kell hanem erősíteni kell....

A kulcs az erő!Minden értelemben,keressd Istent.

Változtasd meg a gondolkodásod,hidd el változni fog a felfogásod.Sportolj,és egyél sokat.:)

2013. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Kedves Utolsó! Nem tudom pontosan kinek szántad a hozzászolásodat nekem vagy a kérdezőnek....

Én hiszek Istenben akármennyire hihetetlen és hiába hisztem hogy van vagy segit (mert szokott) ebből kigyógyitani nem tud...most eszembe jutott az amikor elterveztem hogy öngy.-leszek és mentem találkozni avval az emberkével akivel meghaltam volta de mikor utaztam a villamoson olyan plakátot láttam (biztos te is láttad ) amin az a felirat állt: "Én is öngyilkos akartam lenni,de a Hit megmentett" egy jelnek vettem de nem törödtem vele aztán mégse sikerűlt a dolog,nagyon jó védőangyalom lehet,biztosan a szárnyait kitépte már.Nem tusom hogy rajtam a hit segithet e vagy sem...bár sokszor haragszom Istenre hogy reggel felkeltem hogy hadj lélegezni...de szerencse mostanában ha lehet mondani jobban vagyok :)

2013. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok
2013. dec. 29. 13:39
 18/23 anonim válasza:

Hidd el nekem hogy 30 évesen én is ott fogok tartani ahol te

:(

2013. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Jelen.
2014. jan. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Én...
2014. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!