Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyanná váltam, mint akiket...

Olyanná váltam, mint akiket lenéztem régen, és amilyen soha nem akartam lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira próbálok változtatni, de egyszerűen nem sikerül... Bizonygattam magamban, hogy nincs ezzel semmi gond, nem olyan vészes, de mikor elgondolkodtam komolyabban, rájöttem, hogy de igenis baj, mert nem akarok ilyen lenni. Alapból jó embernek gondolom magam, de teljesen kifordultam önmagamból, és már ebben sem vagyok biztos. Soha semmit nem csinálok rossz indulatból, de ez még nem bizonyít semmit, nem tudom, hogy hogyan változzak meg... 18 L
2013. dec. 29. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Valaki ezt észre sem veszi magán, mindig talál megfelelő indokot rá a maga megnyugtatására, hogy miért volt jogos. Bár nem tudjuk, hogy miről van szó. Nem ártana, ha kifejtenéd a lényeget is. Szóval, nem lehet olyan vészes, ha ezen egyáltalán vívódsz magadban.
2013. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!