Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tud akkorát ütni a...

Miért tud akkorát ütni a sors, mintha gyomorszájon ütnének? Miért van akkora hatalma felettünk?

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 13:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem kellene annyira belevetni a hited v mibe,és akkor a sors is kisebbet ütne..
2013. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ha nem hiszek csak hagyom hogy jöjjön aminek jönnie kell,akkor is váratlanul lecsap felkészületlenül,kegyetlenül,akkor is összetörik az ember hittel vagy hit nélkül
2013. dec. 31. 15:21
 3/19 anonim ***** válasza:
gondolom fiú vagy
2013. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
gondolom nem
2013. dec. 31. 15:46
 5/19 anonim ***** válasza:
jó mert általában a fiúk szoktak annyit panaszkodni..egyébként ha a kérdést érinti a párkapcsolat is,akkor forditott helyzetbe is képzeld bele magad,amikor egy pasi teszi fel ugyanezt a kérdést,mondjuk ha te okoztál neki v mit amitöl ilyen lett..
2013. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
amúgy most pont ez van...amit írtál..meg még a életem eddigi alaklása is és a sikertelenségek egyszóval minden és semmi nem maradt meg...bár erre a kérdésre nem adtál választ,lehet nincs is...
2013. dec. 31. 15:58
 7/19 anonim ***** válasza:

Okés! Akkor megpróbálok a kérdésre válaszolni!

Azt mondják aki csak jót cselekszik másokkal azt hatványozva visszakapja,aki rosszat,beleértem itt a hitegetést is,és csak hirtelen lelépést és v kit a barátzónába lököl,akkor gondolom ezt visszakapja az ember a sorstól..És ez a bumeráng hatás..Egyébként gyengék vagyunk ilyen egyszerü,mert a sors látja hogy elérzékenyülünk és érzelmeink vannak,ha nem látná akkor valszeg leszarna minket magasról..

2013. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mert mégis mi másnak legyen ekkora hatalma, ha nem a "sorsnak"?
2013. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tökéletesen egyetértek 7-es:) Köszi a választ!! Mindkettővel...remélem tényleg visszaad a sors ..nemcsak közhely..eddig csak így tapasztaltam ott súlyt ahol támogatni kéne és akik keresztül gázoltak rajtam ott ,jó dolgok történnek,valahogy nem szívlel a sors...pont az lenne jó ha a gyengét emelné..Boldog új évet!:)
2013. dec. 31. 16:34
 10/19 A kérdező kommentje:
a hatalommal nincs bajom,sokkal inkább azzal,hogy olyanokat talál meg bántóan akik nem érdemelik ki a helyzetet,és akik formálódnak...igazságtalan folyamatosan..ezt érzem
2013. dec. 31. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!