Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kezeled ha beszólnak...

Hogyan kezeled ha beszólnak neked?

Figyelt kérdés
Ha fikáznak, beszólnak, rosszindulatú megjegyzéseket tesznek hogy reagálsz?
2009. nov. 28. 19:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
úgy hogy visszaszólok. és ha utánna folytatja akkor ütök.
2009. nov. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

általába azt szólom visszanekik hogy szopjál g_cit. :$

sokan azthiszik félek belemondani szemükbe hogy mit gondolok de valamikor ordibálok is.xD

2009. nov. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Nekem állt. mindig akkor szólnak be, amikor válaszolnak a beszólásmora. De ha ez megtörténik, hát csak saját felelősségre mert akkor én porig alázom mindenki előtt.

Csak annyit mondok, hogy 1 perc se kell nekem ahhoz, hogy megsirassak valakit.

ez van. Kinek a pap kinek a papné.

De nagyon ritkán van, ha csak úgy beszólnak olyankor van, hogy elkezdek lazulni (oda megyek hozzá pöppet erőszakosan párszor hátra lököm megropogtatom az ujjaim, és csak annyit mondok: Szoltál??) Van amikor kussba maradok vagyis nem teljesen mert elkezdek szakadni a nevetéstől, van amikor csak ránézek felhúzom a 2 szemöldököm és olyan jó lenézősen nézem még egy kis ideig..

Mindig megtalálom a jó módszert, hogy a másik maradjon alul, és az igazság hogy nem is vagyok olyan erőszakos, csak mutatom, mert így soha nem kerül sor verekedésre.. :D

16/L

2009. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
szemöldököd húzgálod? hátralököd? te vagy már egy kis beképzelt pi*sa mit szólnál ha valaki ezek után csak úgy bofánba*zna egyszerkétszer hmm? ne arra légy büszke hogy te meg tudsz siratni valakit x idő alatt hanem hogy tudj egy kicsit magyarként viselkedni legalább az országodban. ha az vagy egyáltalán....
2009. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
mindennapos, úgyhogy már sehogy, nem érdekel.
2009. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Pont múlt héten szólt be nekem az egyik hülye kis osztálytársam,mire én halál komoly hangnemben közöltem vele,hogy még egy ilyen és letépem a f*rkát majd feldugom a s*ggébe.Majd rámosolyogtam,szépen ördögien ahogy azt kell,ezután elszaladt és máig hozzám se mer szólni. 17/f
2009. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Áá szóval attól vagyok magyar, hogyha szarrá püfölök mindenkit a környezetembe? Hát te légy a talpadon magyar. Ember mekkora egy szánalmas sutyerák vagy!

Épp ez az, hogy rohadtul de nem vagyok p.csa, én szoktam a p.csákat leállítani. Nekem nem mernek nekem jönni. Ha kell tudok agresszív lenni és mivel már tudatosult bennük, hogy nálam nem babra megy a játék inkább nem cseszekednek velem.

Szerinted egy szánalmas Barbie picsnek mi esik a világon a legrosszabbul?? Ha olyan szinten lenézed mint egy porba fingót. És szépen körbe röhögöd. ennyi.

És igen ÉN magyar vagyok, de benned kételkedem öreg apám.

Kis korodba benne felejtettek a szoláriumba mi?

Nem dicsekedek, csak gondoltam közlöm, ha már ez volt a kérdés. Azt meg sajnálni tudom, hogy ha képes egy másik ember véleményére hallgatni. Nekem aztán akárki mondhatja, hogy szar a ruhám a hajam, csúnya vagyok és segg hülye, annyira veszem magamra, mint a csöves kabátját. Semennyire!

De tudlak sajnálni, ha már evvel felhúztalak, így ebből látszik, ha téged beoltanak hát eléggé magadra veszed. Talán még sírni is szoktál??

Ohh Brühbrüh brüh. De sajnállak. Gyere sírj a vállamon..

2009. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azután próbáld bizonygatni a szánalmasságod hogy megtanultál helyesen írni, mert "evvel" csak mégjobban lejáratod magad. brühü bizony megbántottál ;)
2009. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ahham és akkor most olvasd el még 1x azt amit előbb írtam.. XDXDXDXD
2009. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nekem nincs rá szükségem:D
2009. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!