Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ennyi depis ember?

Miért van ennyi depis ember?

Figyelt kérdés
Itt a gyakorin is rengeteg szomorú, kétségbeesett ember van. De kérdem én, miért? Hisz az élet olyan szép...

2014. jan. 2. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ja, főleg hogy 2 éve nincs munkám, emellett van 3 szakmám. 3 műszakra képtelenek felvenni betanított munkásnak minimálbérért, vagy legalább behívni.


Csodás fiatalkorom van!

2014. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
minden hozzáállás kérdése, mert depisen kihagyja az ember a nagy lehetőségeket. Én is voltam ilyen kb egy fél évig és úgy érzem ellopták tőlem azt az időt... mert kihagytam sok olyan dolgot hogy ma sikeresebb lehetnék. enyi
2014. jan. 2. 12:17
 3/4 anonim válasza:
Bravó kérdező, ha tényleg tudod hogyan kell kilábalni a depiből önerőből, akkor ebből meggazdagodhatsz! Egyébként meg a depit tanítja az embereknek a média szvsz.
2014. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pozitív hozzáállásomból sajnos nem sikerül sem befizetni a TB-t, sem egyéb kiadásokra, mint pl áram, víz nem futja.


Szóval a pozitív hozzáállással nem sokra megyek.

2014. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!