Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, ha 18 évesen...

Az normális, ha 18 évesen ahelyett, hogy a jövőm érdekelne, inkább a múltamba mennék vissza?

Figyelt kérdés
Mármint vmennyire érdekel a jövőm is,de folyton a múltamon gondolkozok,és nem a jövőn.Másokkal is van ez így az én koromban?Kábé 60 éves emberekről tudnék ilyet elképzelni,de én csak 18 vagyok,elvileg még előttem az élet!
2009. nov. 28. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez típus kérdése, nem életkoré. Mit sajnálsz a múltból elengedni?
2009. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen mindent... Még az is hiányzik,ami rossz volt!
2009. nov. 28. 20:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Talan felsz az ujtol es inkabb azt szeretned vissza kapni amit mar ismersz.
2009. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi,ezt nagyon jól megfogalmaztad!:)
2009. nov. 28. 21:04
 5/13 anonim ***** válasza:
én is uyganígy vagyok vele. 19 vagyok. sokszor irgyelek kicsit másokat milyen könnyen túlteszik magukat a dolgokon. nekem az is hozzájön még hogy ahogy mások mondták "nagyon ragaszkodó típus vagyok" nem tudom nálad ez is megvan-e
2009. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,ez nálam is megvan:)
2009. nov. 28. 21:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Enneagrammát olvassad!
2009. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem normális.

Talán nem vagy megelégedve a jelen helyzeteddel, és úgy érzed a múltban jobb volt, szóval ezért....érted.


Valami ilyesmi lehet mint ez:

"Regresszió


Időleges visszatérés korábbi, primitívebb lelki működésekhez."

2009. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Retro őrület én is ki*aszott szívesen visszamennék a múltba, tarajomig érne a mosoly!
2009. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A pszichológiában arra, aki hiányol valamit a múltjából, vagy visszamenne, azt mondják, hogy nem élte meg rendesen (pl. az ovis korát) és azt pótolná, fejezné be.

Ha mindent megélünk úgy, ahogy azt kell, akkor nem vágyunk vissza bele.

2009. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!