Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A No Apetit kapszulával...

A No Apetit kapszulával kapcsolatos tapasztalatok? Ha van, érdekelne hogy mennyit fogyott tőle és mennyi idő alatt. Olyannak nem kell válaszolni aki azt akarja írni hogy nem ezzel kéne fogyózni. Stb. Csak normális válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 20:02
 1/2 anonim válasza:

Én nem tudom, hogy ez hogyan működik de valahol nem túl jókat olvastam róla. Hányinger aztán sokat zabált az ember, na meg hormon tartalmű ami eléggé káros lehet.


Én egy olyan tablettát szedtem (időnként még most is) ami nem engedte a zsírt lerakódni a szervezetben vagy legalábbis jelentősen csökkentette és csak természetes alapanyagokból áll. És elég látványos, mert a széklet tényleg zsírosabb volt.

Na persze ez mellett heti 4-5 nap legalább 1 óra intenzív testmozgás is volt. És odafigyeltem (figyelek), hogy mit eszem.


Én az ilyen csodabogyókban amiktől lefogyok úgy hogy nem kell semmit sem csinálni nem hiszek. Sőt Norbi mondta egyszer, hogy ha lenne ilyen csoda bogyó ami tényleg hatékony, akkor ő is forgalmazná és még több pénze lenne.

2011. jún. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális választ :) !
2011. jún. 15. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!