Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy este...

Miért van az, hogy este elalvás elött néha fura dolgokat látok amikor becsukom a szemem?

Figyelt kérdés
Elnyújtott formákat és torz dolgokat látok. Ilyenkor furcsa és nyugtalan érzés fog el.Minden elképzelhető dolgot, tárgyakat nem a megszokott formában, hanem más alakokban látom. Ez a dolog már 5-6 szor is előfordult már velem. Mi lehet ennek az oka?
2009. nov. 29. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ennek több oka is lehet, ha fogyaszottál valamilyen drogot

akkor lethet egyfajta blackfhlash nevű halucináció.

Ha nem akkor leeshet kicsit a vércukor szinted és ezért kicsit haluzol.

De ami a legvalószínűbb az az h az agyad egy része már lement alfába de a tudatod még nem vagy csak részben.

Ami csak annyit jelent h az álom és a valóság küszöbén állsz és egybefonódik az egész.

Ennek nincs még megmagyarázható oka, de ez sok embernél előfordul, nálam majdnem mindig de már megszoktam és nincs vele semmi baj.

2009. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is voltam így 1-2-szer. Nincs baj a vércukrommal és életemben nem fogyasztottam kábszert, pusztán csak a kimerültségtől. Lehet a te esetedben is csak erről van szó.
2009. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én is erre gondoltam, hogy a fáradságtól lehet, mert semmiféle szert nem szedek.
2009. dec. 1. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam inkább érzés. Néha földrengés, néha mintha fit-ball méretű fejem és félméteres testem lenne.
2009. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az én érzésem is ilyesmi csak olyankor nekem minden elpépzelhető dolog torz.
2009. dec. 2. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!