Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha utálok suliba...

Mit tegyek ha utálok suliba járni? (lent) 13/F

Figyelt kérdés

A cigányok gyakran ok nélkül piszkálnak,félek hogy rossz jegyet kapok pedig tanulok rendesen és ígyis 3-as vagyok mindenből. :( Félek otthon el mondani dolgokat. És azért is hogyha rossz jegyet kapok akkor el tiltanak a géptől,el veszik a telefonom stb. Úgy érzem hogy estenkent a párnámra sírok és hogy öngyilkos leszek már. Rühellek mindent... Úgy érzem hogy a barátaimra sem számíthatok mert ne

foglalkoznak velem,bunkók es nem akarok ujjakat sem keresni mert en birom oket rendesek de neha bunkóan viselkednek... egóznak es mindig szekalnak ha van nekik valami jobb... van néhány lány barátom de mind messze lakik es csak facen tartjuk a kapcsolatot.. ok megertoek es szeretem oket :) ugy erzem nemsokara szakitunk a baratnommel alig beszelunk... :/ jarok pl. karatera is mar 5eve es nem szeretem az edzo bunko,mindig megvernek es nagyon megerolteto.. gitarozok is szinten 5eve es az szeretem meg zenet halgatni de azt sem szabad mindig... :/ Most is este van.nem birok aludni es depre



#sokvan..:/
2014. jan. 5. 23:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

a Romák pedig miért basztatnak? Olyan suli kell ahol kevés a roma és akkor csendbemaradnak... Vagy menny velük szombatonként inni ha vagy 18 az a legjobb stratégia.

(Boccs a felső válasz úgy tünt mint ha egy 8 éves írta vola)

2014. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha ezt tanácsolod neki, akkor valóban 8 éves lehetsz, illetőleg egy átlagos 8 éves gyermek értelmi szintén állhatsz.

A cigányokkal nem haverkodni kell, hanem messziről elkerülni őket. Kivéve persze azt a néhány kivételt.

A barátnődről pedig neked kell döntened, én csak felvázoltam a számodra legoptimálisabb lehetőséget, ha ilyenre szeretnéd elpazarolni az időd (mert 13 évesen ez nem szerelem), akkor nyugodtan.


Üdv

2014. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia en 12 eves vagyok es en is igy vagyok mert a suli nm jo mert nindenki piszkal nm vagyok meno meg a facen sem erdeklek senkit vn egy baratnom o meno es akibe szerelmes vagyok pont vele vn joban es semmi nm jo mert anyukammal sokat veszekszem estenkent sirok mertannyit kell tanulnom es semmi nm megy jol pedig tanulok es 3 korepem vn egy heten es meg anya tobbet var tollem szoval azt kivanom barhacsak meghalnek
2014. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!