Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok élni. Legalább is...

Emsziszasza kérdése:

Nem akarok élni. Legalább is így nem. De jobb nem hiszem hogy így lesz. Mit csináljak? Lennék öngyilkos, de nem tudom hogz .

Figyelt kérdés
napom szar. Sokat idegeskedek.ez miatt enni se tudok. A barátom szarik rám. A családom szét ment. Apám meghalt. Anyám utál.. nincsenek normális barátaim akik segitenének.. de a barátomat nagyon szeretem de néha azt érzem nem is kíváncsi rám..

2014. jan. 9. 12:29
 1/9 anonim válasza:
Nyugodj meg,ne idegeskedj,lesz ég jobb is. Csinálj valamit ami le köt. Korod?
2014. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is szar napom van,de emiatt nem fogok öngyilkos lenni.


Ha megtennéd,azt hiszed bármi is jobb lenne ezután?


Dobd ki a barátodat,és egyúttal keress új embereket magad köré.Anyukáddal meg ülj le beszélni,az embernek csak egyszer vannak szülei,és ezt nagyon jól vésd az eszedbe.

2014. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 *Nekomimi* válasza:

Nézd, mindenre van megoldás, csak akarni kell megoldani. Elhiszem, hogy rosszul érzed magad a dolgok miatt, de az öngyilkosság az, amit soha ne tégy meg. Gondolj csak bele abba, hogy ha most öngyilkos lennél, akkor nem tudna eljönni az a pillanat / pillanatok, amikor minden rendbe jönne és boldog tudnál lenni.

Úgy fél éve én is hasonlóan gondolkodtam, úgy éreztem semmi értelme az életemnek, de amilyen gyorsan jött az öngyilkosság gondolata, olyan gyorsan el is szállt. Nem szabad feladni. Az élet egy harc. Meglátod, minden rendbe fog jönni. :)

2014. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
ne etessuk a trollt, kerem, menjenek tovabb, nincs itt semmi latnivalo. unatkozo 13 eves kiscsira, 'attention whore'.
2014. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha szeretnél irj nyugodtan privátban.Én szivesen meghallgatlak,és beszélgetek veled.hidd el segitene neked egy kis beszélgetés.
2014. jan. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél az..! Hessegesd el ezt a gondolatot!!!

Az élet nehéz, de mindig van kiút.Meg mondom ôszintén nekem is sokszor megfordul a fejemben ez.Belegondolok mi lenne ha...Kiderülne ki mennyire szeret.Csak azt én már nem tudnám meg.Amikor eszembe jut az öngyilkosság mindig valami olyanra gondolok ami még elszeretnék érni az életben vagy megszeretnék kapni.Azt javaslom vonulj egy kis idôre el,legyél egyedül, gondolkozz,kapcsolj ki,hallgass zenét---) a zene képes nagyon mélyrõl is felemelni.

A másik dolog pedig a Hit.Legyen hited!

2014. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Steven Coveyt idézem: „Valahányszor azt gondoljuk, hogy a gondok kívülről jönnek, az igazi problémánk magával a gondolkodásunkkal van.”
2014. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg a nagyidat és ő talán majd befogad. Ha van 1 kedves nagynéni talán ő majd segít. Fel a fejjel.
2014. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2.-es.nem minden szülővel lehet beszélni.
2014. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!