Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy hiperérzékeny fiúnak...

Egy hiperérzékeny fiúnak nehezebb dolga van egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 20:42
 1/6 II.Dartheon ***** válasza:
hát.. lehet hogy egy kicsit igen, de ha megtanulja kezelni, akkor nem lesz gond :)
2014. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, biztos, hogy nagyon kevés nő tud igazi férfiként tekinteni egy folyamatosan (bocs) picsogó kisfiúra. Márpedig egy nő nem egy kisgyereket, legjobb barátnőt vagy valami ilyesmit keres egy kapcsolatban, hanem egy férfit.
2014. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

11:28


Látom konyitasz a témához..


Akkor kötél igaz?

2014. jan. 10. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Hol írtam én ilyet? Azt kérdezted, hogy nehezebb-e, azt válaszoltam, hogy szerintem igen, és leírtam, hogy miért. Szó se volt arról, hogy lehetetlen, vagy hogy marad a kötél, ha nem sikerül. De legalább látom, hogy nem kamu a kérdés, Te tényleg hiperérzékeny vagy. :)

És persze, ha nem tetszik a helyzet, változtathatsz is rajta: vagy összeszeded magad, és önerőből eléred, hogy megerősödj lelkileg, vagy szakember segítségét kéred, mert biztos, hogy lelki/mentális okok is vannak a háttérben.

2014. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

tegnap 13:42


Van egy hsp leirásom és abban minden benne van,mi nem tudunk megváltozni csak úgy,és amúgy is minek kellene amikor a lányok is állandóan azt mondják hogy "csak önmagadat add"

2014. jan. 14. 08:39
 6/6 Salvius válasza:
Én is HSP vagyok és ahogy a válaszaidból látom te is. Változtatni nem tudsz rajta, én próbáltam és csak rosszabb lett. Az ilyen emberektől mint ez a kedves hölgy, ne várd el, hogy megértsenek, mert genetikailag képtelenek rá. A párkapcsolatot ne erőltesd mert csak érzelmileg fognak kihasználni. A férfiasságnak ehhez meg semmi köze, az hogy néhány embernek az érzelmi nulla a férfi én csak sajnálni tudom őket. Lesz barátnőd, mert vannak olyan emberek akik értékelni tudnak minket, csak kevés.
2014. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!