Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mást is piszkálnak az (alacson...

Mást is piszkálnak az (alacsony) súlya miatt? Mi ilyenkor a jó válasz?

Figyelt kérdés

Összességében nem tud nagyon meghatni, inkább csak frappáns visszavágásokra lennék kiváncsi. Azt mégse mondhatom, hogy nem akarok úgy kinézni 50 évesen mint te fogsz.

Hozzáteszem nem vagyok kórosan sovány, elég jó étvágyam van, egyszerűen nem ragadnak meg rajtam tartalékként dolgok, ami egyáltalán nem hátrány. Meg azt is tudom magamról, hogy ha kevésbé aktív napjaim vannak (pl. munka miatt 8-10-12 órát csak ülök), akkor sem hízni kezdek, hanem csak lelassul az anyagcserém. Ezek alkati dolgok és szerintem 8 általánossal már megértheti az ember.

Persze, 1-2 kilóval nehezebben jobban érezném magam, de az se látszana, egyébként 25 éves vagyok, az is nevetséges hogy ilyet mernek nekem mondani.

25/F



2014. jan. 10. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A parom vekony,magas. Ha eszik kétpofára teszi. Dohányzik. Nem hizik. Jo segge csak nem hordja. Kis fokhagymagerezdem :) Ot sem erdeklik a "kritikak" bar tenleg hizhatna 8-10 kilot. szél nem érné.de nem tud. ennyi.
2014. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd ezt; jóból keveset adnak! :)
2014. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit, felesleges velük vitatkozni.


főleg ha vadidegen mondja, hogy egyek többet. Mintha velem élne, ő főzne rám, és pontosan tudná hogy miből mennyit eszek.


Én is agyaltam rajta, mert volt idő mikor zavart. manapság már 1ik fülemen be, a 2ikon ki.


utálom a bagót, szóval 1-2 nek visszaszólok, hogy "A büdös cigifüstöt leheleted elvette az étvágyamat 2 hétre előre" általában ezek után még én vagyok a bunkó. nem igen érdekel! Akikkel ezt 1x eljátszottam, azok többet nem szóltak b nekem.

2014. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Juliusz48 ***** válasza:
Így könnyebb elkerülni a vágóhidat.; Nekem nem kell fogyóznom, hogy elérjem a célodat.; Én ott is átférek ahol te kerülsz.; 50 fölött utolérlek, ha ezt a súlyt szeretnéd tartani.
2016. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!