Ez így normális?

Figyelt kérdés
Nem vagyok visszahúzodó,de ha olyan helyzetben érzem magam vagy unatkozok ,vagy bármi akkor egy teljesen magamnak felépített világba képzelem magam.Legtöbbször ha ideges vagyok vagy ha izgulok valami miatt akkor a létező de az én irányításom alatt lévő embereket képzelek oda.Így megcsinálom a történetem és teljesen jol érzem magam,egy teljesen más világban.Normális ez?
2014. jan. 14. 20:44
 1/2 anonim válasza:
Régebben én is pont így csináltam ahogy leírtad. Én mondjuk elég visszahúzódó vagyok és volt hogy sokat bántottak a suliban. Emiatt én is egy ilyen 'világban' képzeltem el magam. Mióta van barátom és le sz..om mások rosszindulatú véleményét már nem foglalkozom ilyen képzelt dolgokkal. Azt nem mondom hogy normális dolog. Én jártam pszichológushoz egy időben mondjuk ott nem beszéltem erről.Nem tudom. Szerintem nem gáz ha felkeresel egy dokit. De ha nem akarsz akkor vigyázz nehogy felülkerekedjen rajtad ez a dolog. Ki lehet nőni vagy hogy mondjam.
2014. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok és nem nőttem ki. Nekem egy komplett univerzumom van, amit gyerekkorom óta folyton építek,és történeteket találok ki róla. Addig nem gáz, amíg egyensúlyban tudod tartani a "valóbb" világgal. :) Amúgy meg sokat segít az önismeretben, ha kicsit felülről próbálsz rálátni erre a világra, hogy miért pont egy ilyen lényt találtál ki. stb.
2014. jan. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!