Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek kéne tartanom...

Szerintetek kéne tartanom tőle? (hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam aki elég fura és nem tudom hova tenni. Tizenegyedikesek vagyunk egy gimiben nemsokára érettségi de a srác a fél órarendet végigalussza. Egy fém laposüveget hord magával és iszogat belőle, van egy akkora kése ami akkora mint az alkarom és azzal jár suliba is, a pólója alatt hordja... Mindig megy matekversenyre és általában tovább is jut, pedig a jegyei nem túl jók mert nem jegyzetel órán. Ha nem alszik, akkor olvas.

Igazából nem olyan sokat tudok róla.. Még annyit, hogy a szülei elváltak. Ja meg hogy ő valami művész újságnál 'tördelő' vagy mi és ebből fizeti a sulis kiadásokat.



2014. jan. 16. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én inkább összehaverkodnék vele, hgoy aztán ne én legyek az első, akit mérgében ledöf... :'D A többi nem hangzik furán ,csak az hogy késsel járkál suliba.....
2014. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja meg a lapos üvegpersze... de ki tudja, hátha csak abból issza a vizet..
2014. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vizet iszik belőle, azért felismerem a szesz szagot. A kését csak akkor láttam eddig facetoface, mikor a kabátján egy gombot varrta és azzal vágta el a cérnát:D De látni néha, ahogy dudorodik a felsője alatt. Mondjuk nekem nem tűnik hirtelen embernek, inkább olyan kimért, hideg. Az a fura még, hogy a tanárokkal nagyon jóban van, jól elbeszélget velük órák után akkor is, ha az egész órán át aludt.
2014. jan. 16. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tartsál ha akarsz:)
2014. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dani900 ***** válasza:

Tudod, az, hogy kívülről nem látszik, lehet, hogy belül nagy feszültségek vannak benne, csak megtanulta jól leplezni. De, ha végiggondolod, az alkohol oldja a stresszt, kicsit felszabadít, enyhíti a gondokat, a kés pedig növeli a biztonságérzetet.


Ha valaki valamiből az átlagosnál többet, nagyobbat használ, ott a saját hiányosságait próbálja kompenzálni.


Tehát, ő nem érzi magát biztonságban, és valamit elfolyt a piával, és a sok alvással.

2014. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!