Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem így? Szeretnék...

Miért érzem így? Szeretnék tanácsot kérni.

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy nekem semmi sem sikerül az életben. 20 éves vagyok, nem volt még kapcsolatom, szerettem volna kezdeményezni egy férfinél, de szemtől szembe nincs bátorságom. A barátaim elfordulnak tőlem, amikor legnagyobb szükségem lenne rájuk. A szüleim sem mindig értik meg a gondjaimat. Így szinte a saját erőmből kell talpon maradnom, ami nehéz, mert már fogytán az "erőm". Úgy érzem, elegem van ebből az egész kib...tt életből.

Szeretnék végre egyszer boldog lenni az életben, de egyre kevesebb esélyt látok erre. :(

nem sajnáltatni akarom magam, egyszerűen kivagyok, és nem nagyon van, akivel megoszthatnám az ilyen gondjaimat.

Elsősorban tanácsokat várok, mit tehetnék ez ügyben?


2009. dec. 2. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A recept nagyon egyszerű: ne a sikertelenségedre koncentrálj. Olvasd el, vagy nézd meg a Titok c. könyvet/filmet. Netről is le tudod tölteni. Sok sikert, és ne foglalkozz olyan emberekkel, akik nem foglalkoznak veled!
2009. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eddig nem koncentráltam rá, csak már annyira nyomaszt, hogy semmi sem jön össze, ahogy szeretném, hogy már másra sem tudok gondolni.

Egyébként köszönöm a tippet, mindenképp megkeresem! :)

2009. dec. 2. 23:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
irj egy privit az msn eddel, és felveszlek, kb én is így vagyk,. együtt könnyebb lenne talán..
2009. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
küldve...
2009. dec. 2. 23:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a helyzet.... a barátokkal, szüleimmel és még nekem se volt kapcsim..... ha akarsz vkivel beszélni akkor irhacc....
2009. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez volt a helyzet kb 1 éve. Azóta talpra álltam és úgy érzem, hogy elégedett vagyok az életemmel. Sok kitartás kell hozzá (mint minden máshoz), de megéri. Nem élhetsz egész életedben úgy hogy bánkódsz amiatt, hogy mit és hol rontottál el. A jövő a fontos. A múlton nem tudsz változtatni, de a jövődön igen. Nem tudom mennyire vagy kibékülve a külsőddel. Ez egy fontos szempont annak érdekében, hogy magabiztosabb legyél. Ha elfogadod magad kívül, belül és tisztában vagy a képességeiddel sokkal több mindent elérhetsz. Nem szabad alábecsülnöd magad! Te is képes vagy ugyan arra amire más. Egyébként a Titok című könyvet én is ajánlom. De a filmet is letöltheted, nagyon hasznos.


Remélem segítettem. :)


Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj privátot, vagy beszélhetünk msn-en is ha gondolod. :)

2009. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!