Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek a szüleim a...

Szerintetek a szüleim a hibásak hogy ilyen lettem vagy egyszerűen ilyen személyiségűnek születtem?

Figyelt kérdés
Most fogom betölteni a 19. életévem és egyszerűen élettelen vagyok. Nem járok sem bulizni, nincsenek barátaim, nem volt még barátnőm sem, félénk vagyok nagyon, nem tudok megoldani dolgokat. Most azt mondják nekem hogy kitesznek a házból ha nem kezdek valamit magammal mert ugye a suli sem megy (amit ők mondtak annak idején én odamentem). Nincs önálló gondolatom, akaratom, véleményem. Egésznap szótlan vagyok.

2014. jan. 20. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenki kap valamilyen "csomagot" a szüleitől, de nem mondhatod azt életed végéig, hogy miattuk van minden, Te meg nem tehetsz semmiről. Fiatal vagy, látod, hogy mik a hibáid, simán tudsz változtatni. Sokan végleg benne maradnak az önsajnálatban és a másokra mutogatásban, Te ennél már ennek a kérdésnek a kiírásával többet tettél a változásért, mint ők egész életükben. Szerintem jót tenne neked, ha el tudnál menni dolgozni, ott tudnál barátkozni is, és kénytelen lennél kihozni magadból, ami benned van, mert egyelőre nem úgy tűnik, mintha túlságosan motivált lennél.
2014. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen az első hozzászóló véleményén vagyok!

Sőt ha munkát nem is találsz azonnal valami sportot elkezdhetnél, ott is ismerősöket szerezhetsz ezenkívül a kondíciódon is segít,ami egyértelmű önbizalom növelő! hajrá kölyök! :)

2014. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!