Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki, egy lány nem akarna...

Valaki, egy lány nem akarna egy meleg fiú barátot, levelezésre, akinek ki tudnám önteni a lelki terheimet? Előbb-utóbb bele fogok ebbe őrülni.

Figyelt kérdés
Csak egy olyan 19/F srác vagyok, aki másik heteró fiúba zúgott bele, de nagyon, és a sok terhet, ami miatta rám rakódik napról-napra, nincs kinek elmondjam, és szétfeszít itt belül. Nagyon rossz. Félek hamarosan öngyilkos leszek, ha ez így megy tovább. Biztos orvosra is lenne szükségem, nem tudom.

2014. jan. 20. 21:08
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia! Nem tudom,hogy aktuális e még,de nagyon szívesen leveleznék veled ha gondolod. :)
2014. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz nyugodtan. Bár hetero lány vagyok, kiállok a melegek,leszbikus és egyéb,a társadalom nagy része által nem elfogadott emberekért. Heteroként is vannak ilyen gondok, nem is kevés. Az én esetemben nem volt ilyen gond, csak egyszerűen nem voltam elég jó. Soha.

Szóval én nagyon szívesen beszélgetnék veled.

15/L

2014. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem is nyugodtan írhatsz :) ha van kedved :) 18 /l :)
2015. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!