Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van a profikban, ami...

Mi van a profikban, ami bennem nincs?

Figyelt kérdés
mi hiányzik ahhoz hogy én is az legyek? a példaképem 5 éve bmx-ezik, világbajnokságra is kijutott és sorra nyeri az egyéb versenyeket világszerte. én 2 éve foglalkozok vele, sokat gyakorlok napi szinten is, kitartó vagyok, nem egy szar bicajjal csinálom mert 2 év alatt összejött korrekt gép, nem suta a mozgásom, nem vagyok túl magas, se túl alacsony, se túl vézna/gyenge, reflexem is jó.. stb.. én mégis nagyon lassan fejlődök ahhoz képest, van aki negyed annyi idő alatt tanult be sokszor annyi trükköt mint én, van ismerősöm akit sosem érdekelt a sportág mégis lazán többet tud felmutatni mint én. nem merek a szüleim előtt bicajozni mert már sokszor szóltak, hogy nem éri meg ennyi pénzt bele fektetni, meg hogy hagyjam abba, és mikor tanultam valami újat, annyit kérdeztek: " ez volt olyan nagy?? " ... ég a pofám előttük, de mi a baj velem, hogy ennyire képtelen vagyok betanulni egy mozdulatot is? 16/F
2014. jan. 21. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Tehetség. Valakiben vagy megvan vagy nincs meg.



Valakinek elég annyi matek, amit az órán lát és hall, és csak 5ös dolgozatot ír, míg másnak külön tanár kell, külön órák tömkelege, gyakorlások sorozata, mégse ír 4esnél jobbat.

2014. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!