Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem vagyok boldog? L21

Miért nem vagyok boldog? L21

Figyelt kérdés
Mindig is a melankólikus ember kategóriába tartoztam,amióta az eszemet tudom. Már általános iskolában is szerettem félrevonulni, nem szerettem a tömeget. Öt éve van egy barátom,akivel egy ideig valamennyire boldog voltam, de mára úgy érzem,elhidegültünk,és nem vagyok vele sem boldog,a szex sem az igazi.A szüleimmel jó a kapcsolat, édesanyámmal rendkívül.Nem vagyok gazdag, de van ételem, ruhám.Sajnos amit igazán szeretnék csinálni,ahoz nincs tehetségem, így kényszerpályán tanulok. Nem értem,miért nem vagyok boldog,ami kell az megvan, a barátom és a szüleim szeretnek.Miért van bennem mégis ennyi bánat? Mit tehetnék? Tudom,szánalmasnak hangzik,de tényleg nagyon zavar.

2014. jan. 23. 22:42
 1/8 anonim válasza:
Szerintem mivel irtad , hogy visszahúzódó voltál mindig is talán pont ettől nem vagy boldog.. Keress barátnőket olyanokat akikkre számithatsz ők majd biztos feldobnak , menjetek el bulizni és érezd jol magad.. Ha ugy érzed nem vagy boldog a barátoddal kérdezd meg ő mit gondol.. nem olyan nehéz hiszen a barátod ismerned kell annyira hogy ilyeneket kérdezz .. Beszéljétek meg ha oké akkor adj még egy esélyt a dolognak ha nem akor keress olyat aki hozzád illik.. Ez csak egy vélemény.. remélem egy kicsit segitettem ..
2014. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A hócipőm tele van már hogy mindenkire rá akarjátok beszélni a bulizást,mintha az lenne a világ legjobb dolga.

Van azok kívül még 1000-nyi lehetőség de állandón ezt kell látnom,már a buli szótól felfordul a gyomrom.


Én ettől nem vagyok boldog.

2014. jan. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

- keresd a szépet a környezetedben

- keresd a jó a rosszban

- másoknak okozz örömet

- mi az amit,ha csinálsz jól érzed magad tőle?

- sport,de néha egy kis séta is sokat számít

- jutalmazd magad,ha valamit jól csináltál.

- ne keseregj azon,ami elmúlt..

2014. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jót akart az lenni..


még az jutott eszembe,hogy keresd a hasonló érdeklődési körű emberek csoportosulásait,ha lehet élőben

2014. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Én sem azt tanultam amihez kedvem lett volna. Mikor volt barátom akkor sem voltam boldog, most, hogy nincs most sem vagyok. Megértelek. Túl szürke valami miatt az életed, de azt csak te tudod mi hiányzik belőle. Ha más azt mondja bulizz de nem leszel tőle boldog akkor ne menjél azért, hogy nagy elmondhasd, hogy nagy társaságban voltál. Nem is kell nagy, d elehet, hogy mégis kicsit nagyobb kéne mint most van.
2014. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, találtam a válaszok között olyat,ami tényleg hasznomra lesz:)
2014. jan. 24. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Keress valami sportot vagy hobbit,ami kicsit kitölti az életed.A barátoddal meg szakíts,ha már nem érzed vele azt ,amit az elején.kényszerből ne legyél vele, találsz majd újra szerelmet! :)

Ezenkívül próbálj 1-2 barátot is szerezni, mivel velük töltött idő is olyan szép lesz,mint a szüleiddel! Sok sikert! :)

2014. jan. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen vagyok, csak fiúban.

Nem baj, ha nem akarsz csapódni semmilyen tömeghez, legalább egyedi és egyéniség maradsz, senki nem befolyásol abban, hogy milyen ember vagy.


Mitől lennél boldog? Ez itt a kérdés.

2014. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!